Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

750

Jermenija vs Azerbejdzan sukobi oko Nagorno-Karabaha

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2020
  • Poruke: 276

U Jerevanu ljudi upali u zgradu vlade. Ovo će svašta noćas sa bude.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Mar 2020
  • Poruke: 572

A kako će da reaguje narod u Azerbejđžanu?



offline
  • Pridružio: 06 Jul 2015
  • Poruke: 298

Кренули миротворци
Putin: Russian peacekeepers headed for Nagorno-Karabakh as Azerbaijan & Armenia sign armistice
9 Nov, 2020 22:42

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2020
  • Poruke: 276

Uživo iz Jerevana
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2015
  • Poruke: 529

ZoranB. ::A kako će da reaguje narod u Azerbejđžanu?

Pa osvojili su, koliko 50%? Slavice, do sledeceg puta, kada ce probati ceo NK!

offline
  • cifra 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 30 Sep 2009
  • Poruke: 448

Lijepo ja rekoh u jednom od mojih zadnjih postova (nisam Tarabic) da mi se cini da su i jedni i drugi na izmaku snaga. Ako stvarno bude prekida dejstava to je samo do sledeceg puta. Zivi bili pa vidjeli.

offline
  • Pridružio: 09 Maj 2015
  • Poruke: 342

Putin je pominjao 5+2 okruga pre 15 dana.
E sad:
- Jermeni vraćaju svih 7 okruga, od kojih pola još drže?
- Azeri ne vraćaju delove NK???

offline
  • bug 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 05 Okt 2020
  • Poruke: 414

Znači Jermeni nisu dobili ni NK, već neki komadić iznad Šuše i koridor do Jermenije.
Uz sve što su izgubili, gube i neki koridor između Nahčivana i Azerbejdžana.

Rusija je ispala malo picajzla, čini mi se da su samo pomogli Jermenima da izgube, ništa više.
Naravno, za sebe su odigrali tip-top, ali to nije poenta...

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2016
  • Poruke: 1492

sunto ::U Jerevanu ljudi upali u zgradu vlade. Ovo će svašta noćas sa bude.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Armija praktički netaknuta, a podpišeš kapitulaciju. Što se ne bi nervirali.

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Rusi spasili NK ulaze unutar a neki su bili ubijedjeni da nece rusi djelovati .Jednostavno sve tri drzave Jermenija ,Azerbejdzan ,Turska i cetrvta nepriznata su im od koristi pa su cekali povoljan trenutak.
.One vrleti sto su azeri uzeli / oteli nemaju ni 20 stanovnika niti kakvu ozbiljniju infrastrukturu,neopisiva pustos.

Doci ce to sve na naplatu azerima i turcima ,brzo ce Jermen i NK nabaviti svoje BPL i sisteme za obaranje /oemtanje.Ne treba jrmene lako otpisati da su siromasni naspram neprijatelja ,imaju veoma jaku djasporu koja ce dati sve za maticu a sada su tu i rusi kooji ispod zita mogu da daju nesto tehnike i primaju ranjenike.


LP

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3666 korisnika na forumu :: 132 registrovanih, 10 sakrivenih i 3524 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Aco_GM, airsuba, alberto, Aleksandar Tomić, aleph_one, ALEXV, AMX72, Apok, Ares89, Arhiv, Asteker, Bgorando, Bojan198527, bojank, bokicacar, Bombarder, Boris90, Boskovic, Bozjidar87, branko7, Bubimir, Buzdovan, cavatina, cekic, Colt D, Dare, darkojbn, debeli, dejankm, Deki Duga Devetka, dekiau, dendrit86, Dežurni_Automatičar, djonsule, Doc, doktor097, Dragon Order, drimer, dulleo, Džordžino, Electron, feanor, g0xy, g_g, Georgius, Goksi95, goran.vvv, Goxy1, Great White, Grebostrek, gregorxix, GT, GveX, Hans Gajger, ivan_8282, jalos, jarovitt, Jeremiah, Joint Chief, Joksss, Jozo74, K a s p e r, kaisarevic1, KizJ, kolateralnasteta, Koser, Krusarac, kunktator, kybonacci, LeGrandCharles, Levi, liki83, Limeni91, lord sir giga, Major Tankosić, MarijaC84, markusx, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, MB120mm, mercedesamg, Metanoja, miki kv, mile33, milos97, mm1811, Moldovan, momcilob55, mrm, nenad81, nenomir, Nepopravljivi, Nikoletina Bursac, nixos, oddsock, oganj123, OgnjenMitric, Orc, peho_atropin, ping15, PoolbegD02, precan, Redred, RiV, s0ne, sarma, sasics, Sinduk, SirOliver, sistem22, skok, Srle993, stagezin, stefan95, Tas011, Tihi86, Topaz9, Tribal, Tvrtko I, Vanderx, VJ, vlado_pg, Vladoj, vukan0799, XBMC, zexon, Zoca, zvomar, Žoržo