Kriza na Korejskom poluostrvu

239

Kriza na Korejskom poluostrvu

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

Kim bogotacnajveći.

Kim: Imamo novo oružje, tenkovi pucaju kao tikve



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8014

GnaeusDomitiusAhenobarbus ::Kim bogotacnajveći.

Kim: Imamo novo oružje, tenkovi pucaju kao tikve


Ima li neko ideju kako izgleda ?



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

Cekic kojim jedini debeli covek u Severnoj Koreji lupa po nekim maketama?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33463

^ Sad si ga najebo...
---------------------------

Ovi imaju jaci program od TV Zvezda. Ludilo Mr. Green



offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Evo snimka sa testiranja, inače oni koriste i njihovu kopiju fagota.

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

bojank ::Cekic kojim jedini debeli covek u Severnoj Koreji lupa po nekim maketama?

Zato ga i zovu "Veliki vođa". Bar je 3x veči u širinu od svih ostalih.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ovi na treningu polupaše crep za ceo kvart Very Happy

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39687

Северна Кореја: Нећемо се обазирати на резолуције УН
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

"Mali" je patologija žešća ,ponaša se ko infantilni dečačić kome je ćale poklonio državu za rodjendan ,pa se igra dete..."šta zna dete"..
A kad čujem ove zanesene voditelje ,pa tolko ni ovi naši nisu bili pesnički nastrojeni u vreme druga "starog"..ovi su ušili sve...a 21. vek je..da ne veruješ..kao likovi iz crtanog filma... Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Svi vlastodršci se ponašaju kao da im je otac ostavio državu, jedina razlika je što se u DNRK i narod ponaša kao da je država u Buckovom vlasništvu, dok u ostalim državama narod ima iluziju demokratije.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 817 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 0 sakrivenih i 785 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, bankulen, Borski1977, Coabelgrade, cole77, DH, Dixtrix, Georgius, GrammaticalAnalysis, J - 6, kljift, Kriglord, Laluvr, Litostroton, LjubisaR, Lucky 6, Medojed, Mićko, MrNo, rednap, Rogan33, Romibrat, scimitar19, shiro, Steeeefan, TheDictator, tritonus, Tvrtko I, ulogovan, uruk, vlada035, Zastava