|
Poslao: 31 Dec 2022 13:08
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113828
|
Novo lansiranje od strane severnjaka
North Korea Ends Year With Ballistic Missile Launches Over Sea of Japan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Dec 2022 17:11
|
offline
- zdrebac
- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 3590
|
pa ne izgleda nesto odusevljen..
trebaju mu kupiti jacu igracku, ove su mu dosadne postale.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 31 Jan 2023 21:40
|
offline
- Pridružio: 24 Jun 2015
- Poruke: 868
|
"Šef Pentagona: SAD su odlučne uporabiti nuklearno oružje u zaštiti Južne Koreje"
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Osim što je malo verovatno da će Bucko prvi da napadne ( da to blago izrazim). Ovo obećanje treba da odvrati južnjake od ideje da naprave svoju.
Ne treba zaboraviti i da je mogućnost razmeštanja nuklearnog oružja na južnom delu poluostrva i pretnja Kini, upućena uoči posete na visokom nivou. Vidimo i da su kinezi spremili "vruću" dobrodošlicu.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|