Rat u Siriji, 2011-2015. godina

2207

Rat u Siriji, 2011-2015. godina

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2011
  • Poruke: 161

Idlib: Syrian Armed Forces Recapture Territory at Al-Mastoumah

Upon securing Masayabeen, the Tiger Forces and NDF advanced to the strategic hill overlooking this village, where they continued their counter-offensive geared to recapture the territory lost to the militants from Jabhat Al-Nusra near the Qarmeed Camp (Brick Factory); this attack was successful for the Tiger Forces and NDF, as they secured the hill of Tal Masayabeen 45 minutes later.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

BaneAK47 ::https://www.youtube.com/watch?v=E1VWPOpYbQI

:O

Tenk napunjen explozivom...predstava obična..



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

ASAD VLASTITE SUGRAĐANE KAŽNJAVA BOJLER-BOMBAMA 'Vidio sam dijelove tijela i djecu bez glave. Tako sam zamišljao pakao'
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2013
  • Poruke: 743

[quote="sezan"][quote="BaneAK47"]https://www.youtube.com/watch?v=E1VWPOpYbQI

:O[quote]
Tenk napunjen explozivom...predstava obična..[quote]




Svaki tenk sa makar pola borbenog kompleta u sebi je tenk napunjen eksplozivom.

To može jasno da se vidi i na ovom snimku od prekjuče, skoro identičan učinak.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Meni je novitet ova detonacija iznad tenka, ja sam bio ubijeđen da za puni učinak, kad se radi o TOW sistemu, mora doći do direktnog udara rakete u cilj.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Al-Nusra news correspondent gets hit by mrotar wails like a bitch
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
stariji snimak
Chechen Jabhat Al-Nusra Attack Aleppo Prison, Syria + Killing of Commander Sayfullah
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ko je ovde lud
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ovog je izbušilo ko švajcarski sir
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

IlijaZ ::
Meni je novitet ova detonacija iznad tenka, ja sam bio ubijeđen da za puni učinak, kad se radi o TOW sistemu, mora doći do direktnog udara rakete u cilj.


TOW 2B, nešto o njemu imaš ovde

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39666

Dečki da vi ostavite raspravu o tow-u i t72 za odgovarajuće teme. :-)

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Ovo je upravo putokaz,da se tema ne bi razvila u pogrešnom pravcu.
A tebi na znanje da ne učiš baštovana kako se sade krastavci. OK?

offline
  • Pridružio: 05 Maj 2013
  • Poruke: 743

[quote="aramis s"][quote="IlijaZ"]
Meni je novitet ova detonacija iznad tenka, ja sam bio ubijeđen da za puni učinak, kad se radi o TOW sistemu, mora doći do direktnog udara rakete u cilj.[/quote]

TOW 2B, nešto o njemu imaš [url=http://www.mycity-military.com/Artiljerija-municija-i-protivoklopna-sredstva/Americke-POVR.html#p1054471]ovde[/url][/quote]

Zahvaljujem.

[quote="pein"]Dečki da vi ostavite raspravu o tow-u i t72 za odgovarajuće teme. :-)[/quote]

Nema nekih posebno velikih dešavanja na frontu u ovih zadnjih dan-dva, tek poneko selo promijeni vlasnika, pa i zbog toga malo trolujemo :-) Izvinjavam se, ja ovim postom prekidam sa tim.

U stvari i nije baš tako mirno. Hezbollah se bije protiv Nusre i to na teritoriji Libana.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

[quote="IlijaZ"][quote="sezan"][quote="BaneAK47"]https://www.youtube.com/watch?v=E1VWPOpYbQI

:O[quote]
Tenk napunjen explozivom...predstava obična..Citat:




Svaki tenk sa makar pola borbenog kompleta u sebi je tenk napunjen eksplozivom.

To može jasno da se vidi i na ovom snimku od prekjuče, skoro identičan učinak.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Meni je novitet ova detonacija iznad tenka, ja sam bio ubijeđen da za puni učinak, kad se radi o TOW sistemu, mora doći do direktnog udara rakete u cilj.

Kažem ti ovo nije realna explozija,i nije uopšte isto kao na onim (bilo kojim realnim ) snimcima. Imaš o tim temama (PO sredstvima) i na MC i po netu ,pa se tamo informiši ,kad već nećeš da slušaš ,onda nemoj ni da pitaš ...i da ne idemo više u OFF....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 957 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 942 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 4thFlavian, Asteker, bigfoot, Cicumile, cojapop, djonsule, maksi007, milanstankovic087, Milometer, Parker, tomigun, Vanderx, Velibor Radoja