|
Poslao: 13 Dec 2015 02:42
|
offline
- MarKhan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Feb 2010
- Poruke: 3824
|
А нисмо нешто видели ни ноћне снимке дејства.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Dec 2015 10:23
|
offline
- dobri covek

- Legendarni građanin
- Pridružio: 06 Nov 2010
- Poruke: 11628
- Gde živiš: Vranje
|
Kad pročitamo sve komentare, treba da tražimo da nas neki moderator natera da podnesemo ostavku.
A sad svi na temu!
Na račun nedostatka noćnih snimaka, očigledno je da ih nema, jer bi se do sada pojavili. Malo do tehnike snimanja, a kako stvari stoje (kakav je kvalitet vojske) napredovanje i "iznenadjenja" su postizana usred belog dana. Često i bez borbe.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Dec 2015 10:35
|
offline
- Pridružio: 30 Apr 2012
- Poruke: 214
|
Drug Platov ::Sezan je objavio ovaj video [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] na sestrinskoj temi... Nisam do sada citao o uzbekistancima u Siriji... na cijoj se strani bore? I konkretno u ovom videu.
Citao sam nesto kako inace popunjavaju redove dzihadista.
Ova jedinica uzbeka je u Nusri, a konkretni napad je ja mislim na Banes u juznom Alepu od prije par dana. Vidjelo se na onim snimcima sa dronom jedan borac nusre nosi gopro kameru na slemu.
uzgred SAA je danas ponovo preuzela Banes.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Dec 2015 12:29
|
offline
- powSrb
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Mar 2015
- Poruke: 9466
|
Сваких пар дана се појави снимак како поливају Ал Граб, а тамо нема никаквог напретка.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Dec 2015 12:59
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2014
- Poruke: 1413
|
@powSrb
Cim ih toliko gadjaju sa termobaricnim znaci da su duboko ukopani.
|
|
|
|
|
|
|
|