|
Poslao: 01 Mar 2017 17:17
|
offline
- Pridružio: 03 Jun 2016
- Poruke: 1492
|
delrey ::Evo mape trenutne situacije
Znači, uskoro možemo očekivat radostnu vijest.
Interesantno, kako se u poslednjih nekoliko dana desilo, da zlotvori puknu u istočnom Alepu i oko Palmire.
Videčemo uskoro, šta se dešava, kuda če krenuti ove djelomično razbijene jedinice, koje nisu više u stanju da drže pozicije. Možda če biti još povlačenja i na drugim sektorima, videčemo.
Da bi išli Zlotvori na Manbij nije ozbiljno, po mom mišljenju drže odstupnicu, da se omoguči povlačenje zaostalim jedinicama.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 17:21
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
a ko zna. Ovaj put su se zalaufali, pa se možda ne uspiju zaustavit u Palmiri...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 17:23
|
offline
- flash12
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2016
- Poruke: 2814
- Gde živiš: Beograd
|
Navodno je pala i Amirija, ovo naselje severo-istocno od Palmire...Ako je to istina, Palmira pada do kraja dana, najkasnije sutra.
Vidimo kako su SAA lepo zajahali ovu dugacku planinu juzno od Palmire, koja vodi sve do Karejtejna dole. Trebalo bi da nastave da duz te planine napreduju u tom smeru, videlo se da kad se jednom zauzme planina, manje-vise je lako napredovanje duz same planine.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 17:27
|
offline
- stalker
- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Feb 2010
- Poruke: 3617
|
_Petar ::
Inace ovaj rat neverovatno ima slicnosti sa c&c generals i poznatijim modovima za zero hour. Prosto za neverovati, jedino izgleda sto su racunali Kineze u ulozi Rusa ali medved se probudio.
Има и Руса
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 17:43
|
offline
- Pridružio: 23 Maj 2015
- Poruke: 440
|
отишли смо у офф са игром али мислим да је битно да се макар на форумима рекламира узимајући да је тема игре иста као и ова тема а о игри говорим и као о добром руском пропагандном оружју. и то добра пропаганда и нигде нису одсутпили од истине јер бели шлемови , нусра и исис јесу лоши момци. игру сам скинуо "класично" али неке руске игре сам и куповао јер су стварно квалитетне. већ смо на теми о ираку коментарисали пророчанство C&C Generals. да не давим остале форумаше приватно сам одговарао на питања за гејмере.
иначе игрицу сам пре пар дана оставио јер сам отпутовао а сачувао сам у моменту освајања Цитаделе Палмира и спремио се у јурш на град. дакле на истом сам месту као и САА по последњим вестима.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 18:04
|
offline
- flash12
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Dec 2016
- Poruke: 2814
- Gde živiš: Beograd
|
Sada i informacije o povlacenju ID iz citave Palmire i okoline...
Mnogo brzo stizu ove informacije o napredovanju u Palmiri, i imam utisak da je ukupno u pitanju 1 ili 2 originalna izvora. Da sacekamo mi konacno saopstenje, mada ako je sve ovo istinito, Palmira pada do sutra a i ranije
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 18:05
|
offline
- slonic_tonic
- Legendarni građanin
- Pridružio: 20 Jun 2014
- Poruke: 8009
- Gde živiš: Zagreb
|
vlad4 ::
иначе игрицу сам пре пар дана оставио јер сам отпутовао а сачувао сам у моменту освајања Цитаделе Палмира и спремио се у јурш на град. дакле на истом сам месту као и САА по последњим вестима.
sad si me podsjetio na jednog druga prije dosta godina.
baš dan-dva nakon što je poginuo Ayrton Senna, on je polagao vozački ispit u auto školi (a inače je onako bio dosta deblji i nespretan), pa je u društvu onako ozbiljno i svečano najavio: "danas vozim za Sennu", na što su svi popadali od smijeha.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 18:08
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2012
- Poruke: 687
|
Dostanic09 ::Po syria.livemap SAA je usla u centar Palmire.
Prosli put su morali prvo da zauzmu aerodrom, ako se dobro secam, pa su ih pritisli sa severozapada i aerodroma
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Mar 2017 18:10
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
slonic_tonic ::
čuj: "zabraniti laži i propagandu"
većeg oksimorona nikad čuo u životu...
...pa mora i Amanpur leba da jede ...
|
|
|
|
|
|