Rat u Siriji, 2017. godina

283

Rat u Siriji, 2017. godina

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2016
  • Poruke: 592

Drug Platov ::Uuuu kakav snimak, mada nije mi bas najjasnije ko ga je napravio i sta prikazuje, ne znam ciji je znak.

Uglavnom Dzobar je u pitanju ili ti Jobar, a video je 18+

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kanal je sirijski: وزارة الدفاع في الجمهورية العربية السورية = Ministry of Defense of the Syrian Arab Republic
Meni snimka izgleda kao nakon jednog od onih bombaša samoubojica, ali u opisu stoji da su to mrtvi pobunjenici.

Jedan od poginulih na rukavu ima ovo.

Vidi se da piše -nešto- MEDICA* Damascus.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Irbis 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Avg 2014
  • Poruke: 3551

Stoilkovic ::Nek Irbis Al Assadi objasni sad ovaj blam u Damasku ako je ovo tacno, po informacijama ispade da su Barzeh i Qabon spojili sa Jobarom...

Evo

Žestoki sukobi izbili su u sirijskoj prestonici nakon što su pobunjenici tokom noći kroz tunele ušli u delove grada koje pod kontrolom drži sirijska vlada. Iznenada su provalili bezbednosni pojas kojim se vlada u Damasku zaštitila od opozicionih snaga.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Znaci udarili su sa ledja SAA, svaka cast na akciji terorista ovog puta im je uspelo. SAA nema tehnologiju koja moze da spreci takve stvari, jedino da kopa rovove duboke i po 5 i vise metara, ali to bas i ne moze u urbanim mestima.



offline
  • Pridružio: 11 Feb 2014
  • Poruke: 693
  • Gde živiš: U zemlji čuda-Srbiji i u svom svetu

Liwa al Kuds ili Quds je jed. palestinska po imenu svetog grada Jerusalima. A Kuds snage kako kaže Irbis jesu deo K.R.G. Irana, deo njen, kao vid, pošto Iran ima vidove u obliku samo KOV ,R.Garde a kopnena ima avijaciju i mornaricu ,a ne da su posebna svaka za sebe što je običaj i praksa u celom svetu.Revolucionari imaju isto svoje kopnene, vazzdušne, morn. i Basidž i Quds, jerusalimske snage takozvane,za oslobađanje Jerusalima, kolko god to zvučalo ozbiljno i nerealno.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12183
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Drug Platov ::Uuuu kakav snimak, mada nije mi bas najjasnije ko ga je napravio i sta prikazuje, ne znam ciji je znak.

Uglavnom Dzobar je u pitanju ili ti Jobar, a video je 18+

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


гугл преводилац каже да су то остаци терориста који су покушали да се увуку у део града који контролишу владине снаге, а аутомобил бомба им је ваљда при томе уништен........остаци су терориста...

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 40155

Đorđe ovaj rat se prati do najsitnijih detalja ne samo da su se postavljale slike, mape i snimci oslobođenih selendrina nego i uluca u gradovima sve je propraćeno.
I kad pitaš pitanje treba da bude kratko tips "da li neko zna nešta više šta se desilo u Damasku dal je istina da su teroristi napredovali" a ne da nabacaš rečenice bez veze i dugačke postove to niko neće da čita, zato jer ljude interesuje šta se dešava na terenu.
I nemoj stalno da kukaš da te neko napada i vređa ako ti je uputio dobronamernu kritiku imaš PP pa preko njega reši nesuglasice.
Ako želiš da se uključiš prati šta drugi pišu i postavljaju pa kad naletiš na nešta što nije bilo postavi tipa slike, video, mapu ili tekst.

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2015
  • Poruke: 143

Trenutna situacija u Dzobaru po pro-vladinim izvestacima..
Kazu da je druga grupa dzihadista kompletno opkoljena

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2016
  • Poruke: 339

OFF: Brka juče dao sebi oduška, da svrati iz Deir Ez-Zora i da podršku Voši na "Karađorđu" Cool



P.S. Nije vredelo, pukli smo 0:1 Mr. Green

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2015
  • Poruke: 143

Ahahahahaaaaaaaaaa, sunce ti jebem, kad sad nisam pao sa stolice

offline
  • Irbis 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Avg 2014
  • Poruke: 3551

Napisano: 20 Mar 2017 11:46

marko76 ::Trenutna situacija u Dzobaru po pro-vladinim izvestacima..
Kazu da je druga grupa dzihadista kompletno opkoljena


Nisam imao info vec duze vreme, ali izgleda da su Sirijske Lavice(pripadnice republikanske garde) jos u Jobaru vec pune 2 godine su tamo.

P.S. Los dan izabrali terorsti da izadju iz tunela, izgleda da je naka od njih bila u PMS-u.
Dopuna: 20 Mar 2017 12:05

Zbog napada ID za civile je zavoren put Ithriya-Salamiyah, takodje ID na jos dva mesta napada put Khanaser-Alep

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 40155

Da bogme da je bilo krvavo u Jobaru 100+ šehida na obe strane.
According to a military source in Damascus, Sunday’s battle was the bloodiest battle to take place across Syria this year, as 100+ Syrian Army soldiers and jihadist rebels were killed in under 24 hours.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Rusi su pozvali Izraelskog ambasadora u Moskvi na razgovor zbog napada IAAF-a na pozicije SAA u blizini drevnog grada Palmira, takođe je SAA povratila sve izgubljene položaje u Jobaru, i sad zvanično predgrađe Homsa Al Waer je i zvanično slobodno. Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3102 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 8 sakrivenih i 3027 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, ALEKSICMILE, antonije64, bankulen, borya90, Bubimir, Buzdovan, carinko, cojapop, CraniumWhite, dejan1972, Dr.Strangelove, dragoljub11987, dunavzed, dusanobr, ekser222, feanor, frankavoort, Gitzherai, Haris, ivan_8282, jaeger, Jecmendo, Jeremiah, Kajzer Soze, Kalu128338, komenski, loon123, Lucije Kvint, Makarid, Manjane, MB120mm, mercedesamg, mitja2512, Mldo, mrgud2025, muaddib, Mzee, Niki2024, Nikola9223, Nikolic09876, Nomica, Orc, panonski mornar, Papadubi, pavle_pzs, pein, peradetlić, Petarvu, PoolbegD02, Ray1973, S-G, SamoGledam, Schmidt, ShtagodShtagod, Sirius, sistem22, stegonosa, Stevan Visoki, TheDictator, troki1971, vaci, Velizar Laro, vidra1, vrag81, vuksa72, Weah88