Rat u Siriji, 2017. godina

816

Rat u Siriji, 2017. godina

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2015
  • Poruke: 1134

Cini mi se da je neko vec pisao o odgovornosti oficira za velike gubitke SAA ovih dana. Evo i Sidorenko prenosi, vjerovatno izjava nekog od vojnika



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Nov 2015
  • Poruke: 1002

Ode i ovaj sto je rekao da Hitler nije koristio hemijsko oruzje, a Asad jeste. Ne uzimaj uzalud ime Asad u usta. ☺
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • powSrb 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Mar 2015
  • Poruke: 9466

Хезболах започео завршну фазу операције на граници.

Чисти се ово.
терен


@
Заузето

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

Napisano: 22 Jul 2017 0:07





online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

SAA napada Jisreen nebili malo azvukli odbranu HTS-a.

A qualitative operation of the elite forces in the Sham Liberation Organization on the building of the "orphanage" near the air intelligence in Aleppo


offline
  • Pridružio: 26 Nov 2015
  • Poruke: 1002

Ne znam zasto mi je promakla vest da je Tramp na sastanku sa Makronom rekao da Vasington obustavlja finansiranje sirijske opozicije.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • 187 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 02 Feb 2017
  • Poruke: 2213

Rusi vise ne koriste glupe bombe ili su prestali da snimaju ta dejstva ?

Evo jos jedan snimak preciznog bombardovanja ,novijeg datuma,lokacija Hama.


Zauzet Jorud Flitah,Hezbolah je sa druge strane granice iz Libana takodje pritisnuo HTS (al- Nusra) i doslo je potpunog sloma,navodno su se teroristi predali.

Evo jedan snimak borbi sa granice.

offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1361

Drug Platov ::Ne znam zasto mi je promakla vest da je Tramp na sastanku sa Makronom rekao da Vasington obustavlja finansiranje sirijske opozicije.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Bilo na prethodnoj strani.

PS ali rade ovi hezbovci...

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39673

The Lebanese resistance has foiled the positions of the terrorists in Jaroud Arsal with heavy short-range missiles


Evo jučerađnjeg smimka Hezbolahove samohotke 130mm

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Цели одреди терориста Нусра фронта почели су да се предају у планинској области Ерсал на либанско-сиријској граници, саопштио је извор из либанског покрета „Хезболах“.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 735 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 0 sakrivenih i 662 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, Banovo Brdo, batana, bojan313, bojank, Borkanović, brundo65, burevesnik, cenejac111, Centauro, Cirkon, DavidA, dekiz, Djokislav, djonsule, DJUNTA, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Mane88, marko.markovic, Marko88, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mgolub, miljannis, Milun24, mino bosanac, Mitogna, narandzasti, nenomir, nuke92, ostoja, pein, PlayerOne, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Simonsen23, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, Steeeefan, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Vanderx, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2