Saudijska Arabija & Jemen

209

Saudijska Arabija & Jemen

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^Snimak je bio sinoc,ja sam ga postavio,ali su ga uklonili sa YT



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Sudi nisu normalni da kojim slucajem nas bombarduju prvo bi morao svinjac da raselim na sigurnu lokaciju Very Happy
Samo pilicarnike pogadjaju, najvjerovatnije jer misle da se radi o nekom skladistu Very Happy



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

djox ::^^Snimak je bio sinoc,ja sam ga postavio,ali su ga uklonili sa YT
Izgledami da je njihova tv pod blokadom
Citat:Youtube shut down Yemeni TV Al Masirah channel.

offline
  • vlad4 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2015
  • Poruke: 440

јутјуб је укинуо читав канал ове телевизије, да не може цео свет да гледа како сандалари шамарају "чувени 4. војни буџет света" и то на њиховој територији ... а вала није добро ни за америчку војну индустрију. саудијци би дали једну нафтну бушотину само да имају снимак где погађају нешто јаче од кокошињца

offline
  • Lošmi 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2008
  • Poruke: 516

Ali da ovi imaju bilo koji MANPAD ko talibani u afganistanu bilo bi tu mnooogo oborenih helihoptera

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Saudijci....cekajuci Hute Very Happy

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Yemeni Army, Houthis kill 8 Saudi regime soldiers in the Jizan
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Fighters from Yemen ambush Saudi soldiers (Video)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

Saudi Army routed by Yemeni Forces at strategic border-city
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

A ovaj kao da je upravo došao sa koncerta Marije Šerifović a ne da ratuje Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 879 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 10 sakrivenih i 785 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, aleksandar89, alternator, annon, Asparagus, Baždaranac, Bbbggg1979, beki76, Boris90, brandža84, carinko, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, cojapop, Colt D, Comyymoc, Czrweni, Darko Jovanovic, Darth Wader, dejan1972, deLacy, Denaya, DonRumataEstorski, doom83, drale12, dzoni19, Electron, Giskard, glados, Glavonja049, Gogi_avio, goran.vvv, Great White, HawX, HogarStrashni, Insan, Ivan Campo, Ivan Germanovic, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jester, Joksss, Kole1975, Koser, Lester Freamon, lukac, macak44, maksi007, markolopin, metallac777, Mi lao shu, MIKULENCE, milanpb, mirkoro, museum, nebkv, nelezele, nenad81, NorthWind, pein, Permaldar, Petar25, Qvazimodo, Ray1973, RD84, Remarqe, repac, rovac, sasakrajina, scimitar19, Sirius, SOVO515, stegonosa, suponik, trutcina, v82, vathra, vedko, veljkovicdani, vuksa72, WELJKO, zrno