|
Poslao: 28 Jun 2022 13:29
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6802
|
Vatrogasaccc ::Gledao sam Volinu na telegram kanalu "slovenski medved" (ne znam da okacim link sa moba)
Okačio sam ja video prije par dana!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:31
|
offline
- Pridružio: 27 Sep 2018
- Poruke: 111
|
Vatrogasaccc ::Gledao sam Volinu na telegram kanalu "slovenski medved" (ne znam da okacim link sa moba), meni on uopste ne izgleda kao neki zlotvor. Cak bih rekao da je medju normalnijima i ok lik, za razliku od mnogih divljaka kod ukrainaca.
ako netko ima intervju sa titlovima neka pošalje u pp ili postavi na drugu temu,hvala
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:35
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":saveznički mostobran potvrđen zapadno od Privillya !!"
Ruje prešli reku, sad če biti bežanije ukra.
kad je neko napomenuo zarobljenih ukra nije bilo samo 50 nego malo izpod sto, možda malo više jer jedan snimak je bio skraten....... Bile su tri grupe. Koji su bježali iz Zolote.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:41
|
offline
- Pridružio: 15 Feb 2016
- Poruke: 707
|
Vatrogasaccc ::Gledao sam Volinu na telegram kanalu "slovenski medved" (ne znam da okacim link sa moba), meni on uopste ne izgleda kao neki zlotvor. Cak bih rekao da je medju normalnijima i ok lik, za razliku od mnogih divljaka kod ukrainaca.
Pa sad...gledao je kako se njegovi utvrdjuju medju civilima i uzimaju ih za taoce, sprecavaju evakuaciju istih...ne dolazi se na celna mesta u ukro armiji ako nisi iz cia/naci sinjela.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:48
|
offline
- Pridružio: 25 Apr 2011
- Poruke: 1695
|
Pokazivali su Volinine statuse na nekim drustvenim mrezama od pre desetak godina. Cestitao je praznike Dan pobede, Dan zastitnika otadzbine i onda zaokret 2014.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:48
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ponovno mentalno školovanje azovaca, vjerovatno če izkusni soforumaši od prve pogoditi ko je to?
Pa i dobro su prošli, ja bih njih stavio odma u Sibir.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 13:52
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6802
|
Foto oštećenja fabrike u Kremenčuku.
Trenutak udara raketa u Kremečuku.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Strašni sud.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 14:04
|
offline
- Pridružio: 08 Maj 2005
- Poruke: 85
|
Hehe...Rogozin se dobro zabavlja...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 14:09
|
offline
- ccoogg123
- Elitni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2022
- Poruke: 1844
|
Ok, ova bliža je pogodila tvornicu, koliko god strašno i traumatično bilo za civile, izgleda da niti jedan nije stradao.
Sad treba naći video za raketu koja je pogodila u daljini (prva). U pro zapadnim medijima se tvrdi da je pogodila trgovački centar u kojem je bilo 1000 ljudi u tom trenutku. Rusi kažu objekat iza, a centar je zapalila eksplodirajuća municija.
Ako su pogodili cenatr pun ljudi, snimaka bi već trebalo biti na pretek.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Jun 2022 14:13
|
offline
- S2M

- Legendarni građanin
- No pasarán – Sie kommen nicht durch
- Pridružio: 21 Nov 2009
- Poruke: 6802
|
Meni centar izgleda da je izgorio a ne da ga je pogodila krstareća.
|
|
|
|
|
|