Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

514

Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

offline
  • nuke92 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Mar 2018
  • Poruke: 677

@vsn111
Nije tebi direktno upućeno, već konstatacija.
@stegonosa
Slažem se. Nego opasno je verovati u bajke. Posebno za državu kojoj već crtaju krv na krila nacionalne avio kompanije ni krivi ni dužni. Ko zna šta su nama "dole" spremili.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

upitnik ::Već je neko postavio na glavnoj temi pa da postavim i ovde radi eventualnih komentara.



Navodni snimak leta Kinžala. Za sat vremena, četvrt miliona pregleda.


Nešto mi to sporo Mr. Green



offline
  • HDMI 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Jul 2019
  • Poruke: 332

Kalibar ide isto ili brže,tako mi se čini.
Takodje sama eksplozija kinžalom, je slaba,pogotovo ako je pogodjeno skladiste oružja.
Kalibar mi i tu deluje razornije.
Nesto mi je tu čudno,deluje da to nije kinžal.

offline
  • Pridružio: 20 Avg 2014
  • Poruke: 1157
  • Gde živiš: u međuvremenu

Evo drugi video, onaj gore je nedostupan.

offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

HDMI ::Kalibar ide isto ili brže,tako mi se čini.
Takodje sama eksplozija kinžalom, je slaba,pogotovo ako je pogodjeno skladiste oružja.
Kalibar mi i tu deluje razornije.
Nesto mi je tu čudno,deluje da to nije kinžal.

Eksplozija je od probijanja zvučnog zida.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5597
  • Gde živiš: Novi Sad

Fake as fuck sto bi rekli

offline
  • HDMI 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 17 Jul 2019
  • Poruke: 332

Mislim na eksploziju skladista,zvaničan snimak.
Jako slaba detonacija.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

Evo malo posla za Oryx ili kako se već zovu a može i za lostarmor
Čija je ovo "tehnika" i šta je sve na ovoj hrpi.










offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

S2M dezintegrisana Gvozdika bar se vidi topče 122mm a na slici su vojnici ZSU što dalje aplicira da je rsuka što opet dalje aplicira i ostavlja mogućnost da je pripadala ZSU a poklopljena iz zrakoplova VKSRF ili pak zrakomlata pa došlo do detonacije BK.

S2M evo još bolje da se utvrdi čiji je ovo BMP 2 što gori na njivi a snima ga traktorista dal je ruski ili ukropski video Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2006
  • Poruke: 1086
  • Gde živiš: Adelaide, Australia

+ S2M
Ma ne brini se naci ce oni negde neka vrata da fotoshopuju Z ili V Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1527 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 2 sakrivenih i 1508 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4fat, bbrasnjo3, Ben Roj, Demi87, goxin, Jose, mikhailo, nenad81, OgnjenMitric, Opeshek, Orc, Otto Grunf, Paklenica, Pururin, Saša31LPB, Stevan Visoki, Zoran1959