Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

515

Specijalna operacija RF, LNR i DNR u Ukrajini

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 511

Kacao sam snimak te kolone na drugoj temi. Ako je suditi po polupanim kamionima, Zil-131, kolona je ukrajinska.
Rusi prakticno ne koriste Zil-131 (ne racunajuci Grad), koriste Kamaz i Ural.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 19 Jan 2015
  • Poruke: 1362

Top je od MSTA-S nije Gvozdika, i nisu Zil-ovi nego Kamazi i Urali.



offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1229
  • Gde živiš: u svom mestu

Citat:❗️Осторожно❗️ видео +18 не для слабонервных‼️

Здесь описаны факты преступлений укронацистов против мирного населения Донбасса. Обстрелы городов, гибель детей и горе родителей — вот итоги последствий существования нынешней украинской власти☠️

Кибервойска ❗️Распространите ролик по соцсетям. Западные СМИ такого никогда не покажут, и не расскажут о чудовищных цифрах — на Донбассе без вести пропал 1331 ребёнок, 240 погибло, а 146 получили ранения.

Куда смотрит ООН и ОБСЕ все эти 8 лет? Преступный украинский режим должен ответить за слёзы матерей.



gp: ❗Опрез❗ видео +18 није за слабе срца‼

У њему су описане чињенице о злочинима укронациста над цивилним становништвом Донбаса. Гранатирање градова, погибија деце и туга родитеља - ово су последице постојања актуелне украјинске власти☠

Сајбер трупе ❗Проширите видео на друштвеним мрежама. Западни медији то никада неће приказати, нити ће говорити о монструозним бројкама – у Донбасу је нестало 1331 дете, 240 је погинуло, а 146 је повређено.

Где траже УН и ОЕБС свих ових 8 година? Злочиначки украјински режим мора да одговара за сузе мајки.



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 511

JOntra ::Top je od MSTA-S nije Gvozdika, i nisu Zil-ovi nego Kamazi i Urali.

Ovo je Zil-131.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Nikola12345 ::...
Ovo je Zil-131.

Jeste. A ostale olupine kamiona?

offline
  • ruso  Male
  • Elitni građanin
  • sta stignem
  • Pridružio: 08 Avg 2011
  • Poruke: 2023
  • Gde živiš: Republika Srpska

Cini se da su vozila bila parkirana sa obije strane puta, kabine su okrenute jedna prema drugoj. Sa obzirom da je tu i jedna gvozdika, radi se artiljerijskoj jedinici. Kamioni u bili natovareni ko zna kakvom sve municijom, doslo je do paljenja iste itd... Na braniku jednog kamiona se vidi dio nekog natpisao ili oznake ".... iza-m..." Nisam pronasao da ijedna strana ima neku slicnu standardizovanu oznaku. Ima kolega koje bi mogle da znaju vise.

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 511

+ цитат

Ovaj drugi je Kamaz rekao bih (ti bolje znas). Ali Kamaze imaju i Ukrajinci.

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

U opisu stoji da je tehnika ukrajinsak ali ja ne vjerujem nikome osim stručnom oku ovdje.
+ цитат
Ne mrači više života ti.Prođi temu pa pogledaj dali je bilo prije pa onda komentariši.Ovako kao iz 82-e VDD skočiš kao ameri u Afganistan.

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2018
  • Poruke: 506

Ma buraz ko na osnovu ovih slika pogodi o kojim se sredstvima ovdje radi i cija su ja placam pivu i krmetinu/janjetinu!

offline
  • S2M  Male
  • Legendarni građanin
  • No pasarán – Sie kommen nicht durch
  • Pridružio: 21 Nov 2009
  • Poruke: 6802

bojcistv ::Ma buraz ko na osnovu ovih slika pogodi o kojim se sredstvima ovdje radi i cija su ja placam pivu i krmetinu/janjetinu!
Promašio si ali ću ti oprostiti za ovu klopu.Ja bih rađe vince neko. Very Happy Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1008 korisnika na forumu :: 140 registrovanih, 11 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Apok, AS, Bivan, blue, Bobanzd, bojan313, bunker, Buzdovan, C-Gun, celik, cinoeye, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, curiosity, Dare, darkojovxp, dejankm, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, drimer, Dvojac005, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Gall, Georgius, Glavonja049, Great White, HawX, howyesno, HrcAk47, Ivan Germanovic, ivan979, ivan_8282, Ivoo, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, komsija1, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, Lotus, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mixkax, Moldovan, moldway, MrG, nuke92, OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, redstar011, repac, rovac, ruma, Samo gledam, sap, sekretar, Semberija, sevenino, Sharpshooter, Smd, Solunac na steroidima, Sonic, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, tomigun, tomo2, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, vazduh, VJ, vladao75, Vlado82, Vojin, vpetrovic, vrgudinac, Walkers, Weah88, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, zlukic, Zmajac, zombicar153, Zoran1959, |_MeD_|, 1324, 800077