|
Poslao: 16 Avg 2024 20:29
|
online
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4106
- Gde živiš: Beograd
|
A baš malopre čitam insajdersku info sa jednog kanala koja je objavljena posle ovog videa sa Patriot sistemom
Citat:Čekamo još tri veoma zanimljiva videa. Prema našem izvoru, ukrajinske oružane snage danas su izgubile čak 4 lansera Patriot SAM u regionu Dnjepropetrovsk i jedan lanser IRIS-T SAM na području naselja Sumi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:38
|
online
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4106
- Gde živiš: Beograd
|
DejanCG ::Оде и ИРИС-Т
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Hm, nema kuvanja, je li moguce da je neki mamac ?
Ko će ga znati, svašta je moguće, prvo mi na pamet pada ostavljena demaskirajuća boja lansera......ali opet neka bude da grešim.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:41
|
offline
- Pridružio: 09 Jun 2024
- Poruke: 226
|
Kolega Šumar vide se antene, no sad te mamce prave tako vijerne kopije da je to nemoguce otkriti je li pravi ili ne ...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:44
|
offline
- Pridružio: 08 Sep 2010
- Poruke: 1374
|
Експлозија је била, једно 25м од система тако да је могуће да нема карамбола али је свакако уништен.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:52
|
online
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4106
- Gde živiš: Beograd
|
DejanCG ::Kolega Šumar vide se antene, no sad te mamce prave tako vijerne kopije da je to nemoguce otkriti je li pravi ili ne ...
Da, već sam video i ispravio post.
Opet, prilično jak udar, nema paljenja raketnog goriva, prazni lanseri mislim da nemaju šta da traže upereni u nebo u sred žbunja. Prvi zaključak. Teško oštećenje jeste, ali čega, to je pravo pitanje.
sap ::Експлозија је била, једно 25м од система тако да је могуће да нема карамбола али је свакако уништен.
Ma i manje od 25 metara meni se čini, moralo ga je izbušiti čestito.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:52
|
offline
- zoran MKD

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jan 2010
- Poruke: 3808
- Gde živiš: Makedonija
|
Bubimir ::Ubijen Sirski?
А неки доказ
није ваљда инспектирао Патриот//
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 20:55
|
offline
- Bubimir
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 10 Mar 2022
- Poruke: 649
|
zoran MKD ::
А неки доказ
није ваљда инспектирао Патриот//
Dokaz? Postavio sam pitanje a ne izjavu. Na youtube kanalu Military summari su nešto laprdali o tome.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 21:09
|
offline
- Srle993
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Nov 2021
- Poruke: 3572
|
Nju Jork skoro gotov, verovatno je realna slika jos gora po Ukre, nego su ovde ucrtane samo krajnje tacke geolokacija:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Avg 2024 21:13
|
online
- šumar bk2

- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Maj 2005
- Poruke: 4106
- Gde živiš: Beograd
|
Bubimir ::
Dokaz? Postavio sam pitanje a ne izjavu. Na youtube kanalu Military summari su nešto laprdali o tome.
Bila je neka izgibija ljudi iz vrha štaba na nekom položaju, tvrdili Rusi, kačio sam ovde pre nedelju dana. Možda su pomenili to da su neki bili desne ruke glavnokomandujućem, ne znam, nisam gledao taj video.
|
|
|
|
|
|