|
Poslao: 29 Mar 2024 16:18
|
offline
- Pridružio: 20 Jun 2018
- Poruke: 2338
|
100км у дан под борбом није никад ни било могуће, али 10 јесте.
Ко је wanabbe?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 16:29
|
offline
- Pridružio: 29 Sep 2023
- Poruke: 64
|
@nemkea71
Vrati se na stranu 869 pa pogledaj ko piše o proboju 100km u jednom danu u ovom ratu nekad u budućnosti
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 16:40
|
offline
- Pridružio: 31 Mar 2022
- Poruke: 46
|
@187
Ironičan je History Legends kad priča to za ruse (orci, napadaju ljudskim talasima, napadaju lopatama, itd). Podje*ava zapadne "eksperte" i medije tako.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 16:41
|
offline
- Bobrock1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 26 Mar 2022
- Poruke: 4730
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
GP":Ruske trupe prvi put upotrijebile robote s AGS-17 u borbi kod Berdychija!"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 16:45
|
offline
- fantom_S

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2011
- Poruke: 3685
- Gde živiš: treći kamen od sunca
|
Сујета свако мало проради на теми..
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 17:12
|
offline
- Srle993
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Nov 2021
- Poruke: 3572
|
Napisano: 29 Mar 2024 16:57
Ovo sa robotima me raduje vise nego ista ove nedelje.
Dopuna: 29 Mar 2024 17:12
Novomihajlovka pada u Aprilu, verovatno sledece nedelje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 17:40
|
offline
- Pridružio: 15 Maj 2019
- Poruke: 1863
|
Miroljub1979 ::"dragoljub11987"Колико ће напади на термоелекране смањити украјинске војне капацитете с обзиром да већину струје тамо ипак производе нуклеарке које су сем Запорожја и даље у украјинским рукама? Свакако довољно за војне потребе а цивили нека се снађу.
Стање пре рата:
/quote]
Mogu da unište transformatore.
Могу да им раде шта хоће ако хоће,за сада је хвала Богу,по све нас ввп најхуманији владар у историји русије...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 17:41
|
offline
- Pridružio: 27 Feb 2022
- Poruke: 426
- Gde živiš: U stanu
|
dac ::
Uoči uljeza.
-----------------------Izmena
Izgleda da se host za sliku pomerio negde, pa ovaj post nema baš preterano smisla. Slika je pokazivala razne mine na polici, izmeđuostalog i naše.
Molim moderatore da ga izbrišu, izvinjavam se na dodatnom poslu.
Čak i ja u Nemačkoj mogu da otvorim link, ne znam u čemu je problem
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2024 17:46
|
offline
- A.R.Chafee.Jr.

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Avg 2018
- Poruke: 12021
|
Citat:jos uvijek ne mogu da vjerujem da su Rusi ozbiljno zamisljali da ratuju protiv NATO samo brigadama. Jes da je skoro kompletna evropska NATO ekipa na brigadnom sistemu, ali ameri se ne odricu divizija jos uvijek.
Koliko se sećam armija je bila ta koja je trebalo da preuzme veće operacije.
Sa druge strane, nisam baš siguran koliko je američka divizija (armijska ili mrinačaka) zapravo linijska formacija, a ne administrativna.
|
|
|
|
|
|
|
|