|
Poslao: 17 Maj 2025 12:22
|
offline
- Pridružio: 20 Jun 2020
- Poruke: 1238
|
ArchaBasha ::To je i grb i naziv i zvanicnih nemackih vazdusnih snaga, tako da ne vidim bas neku cisto nazi simboliku
Nit je zabranjeno nit taj naziv i grb koriste samo nacisti
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Doduše zanimljiv font koriste. To nije zvanično nemački. Barem ne ove današnje.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:22
|
offline
- Pridružio: 24 Okt 2024
- Poruke: 460
|
Meni se čini da kolega Saratoga pre piše iz Republike Peščenice, nego iz Ukrajine. A'l da se ne bavimo sitnicama. A za ostalo, što je babi milo...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:29
|
offline
- Pridružio: 30 Apr 2017
- Poruke: 74
|
- 48Ovo se svidja korisnicima: luka35, DonRumataEstorski, kunktator, Betta, FileFinder, Bobrock1, neutrino, zlaya011, PlayerOne, nebidrag, Dolinc, tecataki, raptorsi, Kajzer Soze, ZlatniRez, sremac983, skvara, ladro, raketaš, singa, mile33, opt1, Bubimir, kolle.the.kid, Nikolaa11, Trinitron1, Djota1, šumar bk2, Dorcolac, MiG-29M2, omen, nenooo, ALFASPORTIVO, radionica1, brundo65, Otto Grunf, Kriglord, Rectifier, BUDDAR70, Tila Painen, Leonov, rovac, aleksandar1888, strn, Koce, Pavel Medved, styg, BraneS
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Opet hranite trola, samo ovaj put neo nacističkog.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:30
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2025
- Poruke: 153
|
- 38Ovo se svidja korisnicima: DonRumataEstorski, kunktator, FileFinder, Sirius, zlaya011, nebidrag, boromir, Dolinc, tecataki, Miki01, raptorsi, sremac983, ladro, raketaš, singa, mile33, Bubimir, kolle.the.kid, 8u47, Trinitron1, Djota1, Dorcolac, MiG-29M2, omen, TheDictator, radionica1, sap, brundo65, Otto Grunf, BUDDAR70, laurusri, aleksandar1888, strn, amaterSRB, Koce, Pavel Medved, BraneS, Dogma21
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Da imaju i kukasti krst u amblemu nasla bi se neka budala da objasnjava da to nema veze sa nacizmom vec propagiraju hinduizam.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:31
|
offline
- Pridružio: 22 Feb 2025
- Poruke: 224
|
Malo mog razmišljanja.
Otkad je Biden otišao Evropljanima još jače, odlučnije podržavaju Ukrajinu. Pa i Švaba Merz je puno odlučniji nego Scholz. Ali ipak mi je tu nešto nejasno. Više se negovori o novom paketu pomoći. Nitko neprebacuje nove Milijarde u Ukrajinu. Niti Ukrajinci se hvale sa novim oružjem? Ja se pitam, dali Evropska pomoć je samo za Medije? Nesmju prikazati kako su nemoćni bez USA i nisu vise spremni svoj novac u Rupu bacat.
Isto je ovdje vidljivo, da Mackron i Merz imaju velikih problema kući i vanjskom politikom pokušavaju par poema Napravit?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:36
|
offline
- procesor

- Super građanin
- Pridružio: 06 Feb 2010
- Poruke: 1210
- Gde živiš: RS/BiH
|
Ljudi razglabate po Bog zna koji put jedno te isto.Protivnicke strane pored borbenih aktivnosti sprovode obavjestajne ,kontraobavjestajne ,informativne i sve druge aktivnosti da ako nista naoakoste neprijatelju. Pa i u nasim nesrecnim ratovima se upiralo u ustastvo ,cetnistvo ,baliluk vrlo cesto samo da se druga strana provocira .Isto to rade Rusi i Ukrajinci naravno ne svi i ne uvijek ali to je jednostavno kolorit rata.Da se ne mrze i imaju problem ne bi ratovali kratko,jasno.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:38
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2025
- Poruke: 287
|
Kolika je realna mogućnost EU da proizvodi naoružanje, od članica koje nešto proizvode to su Nemačka, Francuska, severne zemlje, možda malo Poljska, za ostale nisam siguran, to nije dovoljno ni za potrebe EU, a ne za Ukrajnu, da nisam u pravu Amerika ne bi bila broj jedan dobavljač opreme, silni avioni su sletali u Poljsku iz USA.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:45
|
offline
- Pridružio: 06 Dec 2024
- Poruke: 108
|
- 12Ovo se svidja korisnicima: Povratak1912, Betta, zlaya011, raketaš, ladro, kolle.the.kid, Ne doznajem se u oružje, Trinitron1, MiG-29M2, FileFinder, Koce, kendzo-andzo-boni-fju
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Ukro front se nije raspao, al je sve slabiji, samo pratis stanje na terenu. Oni vise ni na jednoj poziciji ne mogu zaustaviti Ruse, a to sto "Rusi sporo napreduju" je ipak svojevrsna utjeha za "zabrinute proruse".
Rusija ocigledno ne moze ili nece (treba puno ljudi zrtvovati i tehnike baciti u jarak za brze i velike pomake fronta) brze. Dovoljno im je i ovako, mic po mic, a ovi neka bacaju bombe da za svako selo gine 18000 Rusa. Do sada je ionako poginulo preko milion Rusa by soros media.
Inace, licno ne razumijem logiku prisilne mobilizacije koju nacisti sprovode gotovo iskljucivo u Odessi ili Harkovu dakle gdje ima mnogo prorusa. Sta dobiju sa tim vojnicima, da sam ja prorus i prisilno mobilisan, ne bi metka ispucao na Ruse vec bi se hvatao noge prvom prilikom.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 12:53
|
offline
- Pridružio: 17 Apr 2025
- Poruke: 287
|
Dronovi su jedan od glavnih razloga sporog napredovanja, naravno što kolega kaže uz sistem ratovanja koji Rusija koristi, minimalna žrtva maksimalna korist, nije im očigledno cilj devastiranje zemlje, ali izgleda da tako mora da ide.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2025 13:00
|
offline
- Pridružio: 13 Maj 2022
- Poruke: 1097
|
- 23Ovo se svidja korisnicima: Betta, ILGromovnik, zlaya011, Yugol33, kunktator, boromir, luka35, ladro, kolle.the.kid, Trinitron1, Djota1, kalens021, MiG-29M2, omen, FileFinder, black sabah, sap, Otto Grunf, Kriglord, Rectifier, Tila Painen, aleksandar1888, BraneS
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Arestovič dakle nije Ukrajinac koji drugačije misli, nego izdajnik. ''Doslovno su u pitanju psihopati koje nitko normalan ne bi želio u društvu, a kamoli da imaju neki značaj. To je ta razina civilizacije.'' Reče ko? Pripadnik europske varvarizacije. Niko normalan širom sveta ne želi da bude u društvu takvih lažova, prevaranata, lopova i kukavica. Genocidnih manijaka. Plave kose i očiju kako je to početkom rata neki ukrajinski zvaničnik opisao ukrajince Evropljanima. Još da čujem stav o crncima, pa da zaokružim sliku.
|
|
|
|
|
|