|
Poslao: 23 Jan 2026 11:36
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Navodno rusi objavili priznanje koliko su izgubili mornara na raketnoj kratarici Moskva a onda brže-bolje uklonili vest....
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 11:40
|
offline
- Kajzer Soze
- Elitni građanin
- Pridružio: 28 Apr 2012
- Poruke: 1751
|
Cek, osudili su lika koji je komandovao jedinicom koja je potopila brod za medjunarodni terorizam?
Iako su tad uveliko bili u ratu
Jbt cak su i Rusi poceli da koriste te bljutave zapadno evropske foskule
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 12:22
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Kajzer Soze ::Cek, osudili su lika koji je komandovao jedinicom koja je potopila brod za medjunarodni terorizam?
Iako su tad uveliko bili u ratu
Jbt cak su i Rusi poceli da koriste te bljutave zapadno evropske foskule
Нису осудили никога, већ је у питању сајбер ратовање.
Када сам кренуо да претражујем "Андрей Шубин" на сајту "Други западни окружни војни суд РФ"
Касперски ми је блокирао сајт са упозорењем
Опрез колеге.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 12:40
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27360
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Kajzer Soze ::Cek, osudili su lika koji je komandovao jedinicom koja je potopila brod za medjunarodni terorizam?
Iako su tad uveliko bili u ratu
Jbt cak su i Rusi poceli da koriste te bljutave zapadno evropske foskule
Vidiš, uvek se nađe neko da se upeca na njihove štosove. Izveštili se...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 12:51
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7697
|
To što je Kasperski blokirao ne znači ništa. Znaju antivirus imati i lažnih uzbuna.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 12:54
|
offline
- Trinitron1
- Legendarni građanin
- Pridružio: 28 Avg 2017
- Poruke: 3121
- Gde živiš: Beograd
|
Вама ћу у приватној поруци послати линк, па ви отворите и проверите.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 12:56
|
offline
- mercedesamg
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Avg 2019
- Poruke: 7697
|
Ne morate slati, ali ni persirati.
Nije ni izvor vijesti neki, X tvrdnja bez nekih dokaza.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 13:39
|
offline
- ds69

- Počasni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2012
- Poruke: 921
|
- 15Ovo se svidja korisnicima: zokizemun, Otto Grunf, djordje92sm, Trinitron1, Panter, Comyymoc, Lucije Kvint, Tila Painen, Kontrausluga, ILGromovnik, Futog 74, debeli, pein, zlaya011, Beardonitch
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
Данашња страна.уа доноси вести о преговорима у Абу Дабију. Преговори се тичу напуштања украјинске војске са територије Донбаса, тј. ДНР и ЛНР.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Страна се позива на изјаве Зе-коња и Пескова.
Песков није желео да детаљише тему разговора, само је рекао да је то радна група за питања безбедности. Са украјинске стране учествује озбиљна екипа:
Глава Офиса президента Кирилл Буданов и секретарь СНБО Рустем Умеров, глава фракции "Слуги народа" Давид Арахамия, советник Офиса президента Александр Безз, глава Генштаба Андрей Гнатов, глава ГУР Олег Иващенко и его заместитель Вадим Скибицкий, замглавы Офиса президента Сергей Кислица, замглавы СНБО Евгений Острянский и замглавы СБУ Александр Поклад.
Шеф Офиса председника Ћира Буданов и секретар Савета за националну безбедност Рустем Умеров, шеф посланичке групе Слуге народа, Давид Арахамија, саветник Офиса председника Александр Безз, начелник Генералштаба, генерал Андреј Гнатов, шеф Војне обавештајне службе Олех Ивашћенко и његов заменика Вадим Скибицки, заменик шефа Офиса председника Серхиј Кислица, заменик секретара Савета за националну безбедност Евгениј Острјански и заменик начелника Службе Безбедности Украјине, Олександр Поклад.
Руску делегацију предводи начелник Војне обавештајне службе, адмирал Игор Костјуков.
РИА Новости пишу да ће се у АБу Дабију наћи и Виткоф и Дмитријев.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Не знам само како нису повели и сувог генија, Бориса Џонсона, да опет буде користан при саветовању украјинске делегације. Недостаје и Викси Нуланд...
Оног момента када се нареди повлачење војске из неослобођених делова Донбаса, актуелна украјинска власт је извршила политичко самоубиство...
Режим у Британији, оличен у Виндзорима, Ротшилдима и њиховим представницима у влади Ћире Стармера је одбранио речима нападнути Гренланд, али је морао да пристане да изгуби Украјину.
The End.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 15:15
|
offline
- Pridružio: 20 Jun 2018
- Poruke: 2338
|
ds69 ::
Али је морао да пристане да изгуби Украјину.
The End.
Да ли сам преспавао приступање Украјине Руској Федерацији?
Или ти опет пишеш глупости?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Jan 2026 15:20
|
offline
- Pridružio: 13 Maj 2024
- Poruke: 145
|
Jos jedan intervju prof.Sergeja Karaganova.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ukratko, ocekuje da se mir u Ukrajini postigne u 'short term'-u nakon demilitarizacije i denacifikacije Ukrajine i pripajanja ruskih teritorija, ali naglasava da dugorocnog mira nece biti ukoliko ne dodje do smene rezima i vladajucih elita u Evropi, koju smatra politicki i moralno degenerisanu, podsticanu rusofobijom i izvorom svih zla u istoriji.
Zalaze se za snizavanje nuklearnog praga i smatra da upotreba nuklearnog oruzja postaje sve izvesnija.
Nemacku vidi u ponovnom zauzimanju agresivne pozicije i kao novu pretnju Evropi.
Kako smo na forumu diskutovali o potencijalnom ruskom odgovoru na pljacku ruske imovine, profesor se osvrnuo na to sa sledecom izjavom: ' if they steal our reserves the best way would be nukes… then demanding the return of stolen assets with interest!'
S druge strane, njegovi stavovi koji su pro-nuklearni, mogu se posmatrati i kroz cinjenicu da je u karijeri radio na nuklearnom odvracanju i kontroli naoruzanja SAD-SSSR, tako da je moguce da je malo 'povukao' na tu nuklearnu stranu.
|
|
|
|
|
|