|
Poslao: 11 Okt 2014 10:23
|
offline
- Pridružio: 03 Sep 2014
- Poruke: 308
|
komkom ::Rota 9 ::A sad malo teorije zavere!
Procureo snimak Ruskog voza sa tehnikom na njemu,
Kazu da je u pitanju Podpesochnoe jezero kraj Luganska.
Mislim da voz ide preko pontona na drugu stranu sveze napravljenom prugom...
Eskort opak hilikopter iznad njega.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ja licno mislim da ovo nije ulaz tehnike u Novorusiju.
Ma koliko ja zeleo da je ovo istina, vest je 100% lazna!
U po bela dana, sa sve helikopterima, zastavama, itd... nema sanse!
Prosudite sami i Vi...
Jedino jezero imena Podpesečnoe sam pronašao u blizini Lisičanska u Luganskoj oblasti (dakle pod Ukr kontrolom ,a koliko god da su neprofesionalni Ukrajinci čisto sumnjam da bi na 10 km od fronta ovako prevozili oklop ),inače u blizini tog jezera nema pruge....na 2:55 neki stup vode (eksplozija,a ne čuje se zvuk) , mi24 koji izbacuje IC mamce prilikom preleta...a lokomotiva okićena kao za paradu...tenkovi su čini mi se T 72... toliko kotradiktornosti...da se ne snima neki film??
Parada za Putina. Izbrojao sam oko 25 BMP1, 5 T72, 1 ZSU23,/4. Btw, na uscu sam izbrojao 35 BVP M80 i 2 T M84.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 10:27
|
offline
- Pridružio: 12 Avg 2014
- Poruke: 234
|
sezan ::Givijev broj ...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Legenda...
Sad ce da ga zove pola zenske populacije u Rusiji...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 10:50
|
offline
- Pridružio: 12 Avg 2014
- Poruke: 234
|
Kampanja RTa u Londonu...
Medijska borba za istinu, jer treba narodu objasniti da pored BBSa i CNNa postoji jos neko!
Inace objavljeno u danasnjem pro zapadnom sajtu Blic.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 11:15
|
offline
- Pridružio: 12 Avg 2014
- Poruke: 234
|
Ne znam dal je ovo bio na forumu ranije?
"ispaljivanje" granata bez topova.
Potrebno malo zemlje, lenjir i granata....
Minobacac ispaljuje rpg...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mozda je to otvarac za konzerve?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 12:44
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
Ukraine Crisis | Darth Vader in Ukraine
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 13:10
|
offline
- sezan

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Dec 2008
- Poruke: 3123
- Gde živiš: Kragujevac
|
..ovaj snimak sa aerodroma nisam do sad video...stari je definitivno ,bar po pozicijama na kojima su..
Tanks fire on positions of Ukrainian law enforcers in the Donetsk airport
Read more at [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 14:13
|
offline
- PanchoVilla
- Ugledni građanin
- Pridružio: 05 Jul 2006
- Poruke: 376
|
мали off са теме
На више локација на Новом Београду исписани су графити са разним увредљивим паролама, између осталог и са поруком „Путине, марш из Украјине”.
Чланак
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 14:40
|
offline
- CyberWarrior
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 20 Avg 2005
- Poruke: 545
|
A03-D ::
=================================================================
Kada se tome i doda da svako malo trazi da mu se 'blog' finansijski pomogne, ali samo pomocu "gift cards" i gotovine. Nije on ni tako priglup kako izgleda, gotovina i "gift cards" da se ne bi placala taksa drzavi u kojoj zivi (a o tome cu posebno). Sve moze ali bez njegovog imena i prezimena tako da je W2 cist (dokument u SAD kojim se prijavljuje zarada i na osnovu kojeg se placa porez drzavi).
Пошто се доста разумем у зараду преко блогова и пратим целу ту причу око интернет маркетинга могу ти слободно рећи да је тражење финансијске помоћи да блог опстане најгори могући начин да се заради од једног оваквог блога.Више би пара зарадио да га преплави рекламама или да тражи претплату на одређене текстове као што то ради онај несрећни адванце.хр.
Може рецимо да продаје неке продукте(књиге од које би добијао провизију, мајице, заставе, рекламе за друге блогове итд..) или макар да лупи маркетиншки линк везан за нечију другу продају и слично.Од кад сам открио за овај блог(хвала упитнику) ја нисам наишао на ништа слично.
Већином, кад неко отвара блог, постоји намера профита.Зарада преко интернета је иста као и зарада ван њега.Колико уложиш, толико ћеш добити.И сви домаћи блогови, ма колико ти мислио да су ''патриотски'' имају шеме за зарађивање које су много прикривеније и смисленије од овога ''донирајте'' система.Нећу да наводим који су то.
Дакле, о некаквој великој заради за сада нема ни говора, нити да је преварант.Јер ако он од донација прима велику пару(да живи добро у УСА) ја ћу му први скинути капу, а остали патриотски веб мастери могу само да му завиде на том бизнису.
Citat:Dalje, doticni vec godinama zivi u SAD, na Floridi! Nije li malo degutantno da gospodin zivi u zemlji za koju on smatra najvecim neprijateljem Rusije? Ako je na Floridu dosao zbog boljeg zivota izgleda da mu je materijalno ipak ispred duhovnog sto isti kategoricno odbija.
Hipokrata do bola; nada se i 'navija' (naravno dok je njegova bulja na sigurnom i ne dotice se njega i njegove familije) totalnom krahu dolara, a zbog istog tog dolara koji mu se cinio mnogo privlacniji i drazi nego rublja je gospodin i udomio se na Floridi.
Да ли ти је познат податак да овај сајт има око 200 хиљада посета месечно?И да 87% тих посета долази баш из те Америке?Око 2% је из Србије исто толико и из Украјине.Што ће рећи да се његови текстови највише и свиђају Америма.Чак и да је Американац, опет је њихова политичка сцена у друштву веома широка и разнобојна, и не видим зашто би сумњао у његове политичке ставове?Чак и да је Рус у Америци ни то не мења ствари.
О тим доларима не желим више да разговарам јер ако ти мислиш да се посета од 200 хиљада месечно претвара у профит тако што тражиш донације, онда си благо речено лаик у овој области.И ја се надам краху долара па би имао финансијских проблема.Као и ти, као и сви ми.
Citat:O njegovim vojnim tematikama i necu jer je ocigledno da isti nema pojma cak ni o obicnim vojnim pojmovima a da ne govorimo o vojnoj strategiji koju gospodin sa Florida obozava da tabiri.
Ја не могу да говорим о његовим војним анализама, има превише људи на форуму који се у то разумеју боље од мене јер ја о томе не знам баш ништа.Али и он је пре свега политички блогер а за то ти не треба велико знање у војсци, заправо не треба ти велико знање ни око чека посебно, сем да пратиш вести из више извора и да имаш леп начин писања које је наклоњено идеологији твојих читалаца.
Citat:Svako malo ubaci po koju temu o Jevrejima (koje malo mrzi a onda malo ne mrzi, Hitleru mu je takodje omiljena rezervna tema kada nema nista drugo da kaze, a Boga mi nadje se i pokoja tema i za nas Srbe).
Sve u svemu velika vecina ljudi koji su bar jednom posetili njegov 'blog' nazivaju ga "Faker"....ocigledno ne bez razloga!
Он о јеврејским шовинистима или ти ционистима прича са сасвим довољно аргумената.Јер истина је да они(не јевреји као такви, већ њихови лихвари) држе знатан део америчке привреде као и европске.Замерам му само што није прецизан па не говори о Коломојском, Сорошу и сличнима већ их назима Англо-ционистима.
Ово за Хитлера и теме за Србе је пресмешно што си написао.Није свако ко прича о ционистима нациста.Он се и јасно оградио од било каквог расизма јер не користи реч Јевреј(нити прича о свим Јеврејима), већ циониста.Што је и по мом мишљењу исправно.
Он може бити пре свега бизнисмен па тек онда борац за истину, али за сада се не показују такве тенденције.За разлику од, опет кажем, неких домаћих блогера.
Треба бити опрезан са изношњењем оваквих оптужби а да се о тим стварима не знају ни основне ствари.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 14:49
|
offline
- shadower78

- Elitni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2012
- Poruke: 1504
- Gde živiš: Iznad zvijezda
|
Partizani u zaporozju zapljenili zimsku robu namjenjenu 93coj brigadi.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 11 Okt 2014 15:09
|
offline
- cottus gobio
- Ugledni građanin
- Pridružio: 10 Jun 2014
- Poruke: 336
|
Rota 9 ::Kampanja RTa u Londonu...
Medijska borba za istinu, jer treba narodu objasniti da pored BBSa i CNNa postoji jos neko!
Inace objavljeno u danasnjem pro zapadnom sajtu Blic.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Anglo demokratija je već stigla da cenzuriše postere:
edited:
RT je zamenio postere koje je moguće videti u originalu uz pomoć android aplikacije za telefon.
|
|
|
|
|
|