|
Poslao: 03 Jan 2015 22:47
|
offline
- Pridružio: 03 Feb 2013
- Poruke: 3112
|
orao_1 ::Zorge ::Cranium ::Како волим вас ботове страних обавештајних служби па то је страшно
Е пииииип се страним обавештајним службама за твоје моје и ставове екипе са форума око Украјине.
Druze Zorge.Postoi nesto sto se zove analitika i sve sluzbe je koriste na dostupnim izvorima.
Ako se razumijemo bitce mi drago.
Sreća da su tu i botovi domaćih obaveštajnih službi da nas upute kako treba da razmišljamo
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 00:38
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7400
|
Čoek bi nekako bio srećniji da je umjesto Putina na čelo Rusije Primakov sa svojima. Mada ta smjena vlasti vjerovatno ne bi bila moguća u startu, a i Primakov bi teško radio sav taj "demokratski" posao koji Putin radi sa svojom strankom, pi arom, odnosima sa Čečenima, odnosima sa tajkunima, Jeljcinom i njegovom ćerkom.
Zbog toga je Putinova Rusija nekako dosta toga zadržala od Jeljcinovske Rusije, naročito tu finansijsku ranjivost praćenu svakom drugom ranjivosti u situaciji kad treba negdje zaštopati aktivnosti Zapada. A zaštopavanje Zapada je prirodna aktivnost za Rusiju, jerbo sve što je dobro za Zapad smrt je za Rusa što bi rekao Njemec u Badrovljevom Bratu. Jedna Kina koliko god da je povezana sa SAD i Zapadom drži vrlo visok i konstantan gard zatvarajući na vrijeme svaku moguću brešu. Malo - malo pa vrlo oštro sudi i presuđuje sopstvenim aparatčicima što je jasna poruka i ostalima.
Sa Ukrajinom to ima veze upravo u manevarskom prostoru koji Rusija poklanja svojim protivnicima u sopstvenom dvorištu. Često se osjeća neka jeljcinovska kolebljivost i nepripremljenost. Možemo samo da se nadamo da Putin radi black - ops, puzajuću da puzajućija ne može biti i da nišani čitavu Ukrajinu ali ima te nelagodnosti oko efekata zapadnjačkog nišanjenja u slabosti Rusije.
No vidjećemo, valjda će se drugo poluvrijeme igrati za konačni rezultat. Ako Putko sredi da izgubi Novorusiju i ukupan ukrajinski projekat biće to veliki udarac za ruski narod, evroaziju, oružane snage - sve i da im poklone četiri Mistrala. Pri tome slabosti ostaju sve da im istog trenutka ukinu sankcije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 00:47
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39673
|
ISTINA Ko je Dejan Berić, odlikovani proruski dobrovoljac iz Putinaca
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 07:05
|
offline
- Pridružio: 16 Feb 2009
- Poruke: 195
|
pein ::ISTINA Ko je Dejan Berić, odlikovani proruski dobrovoljac iz Putinaca
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Eto, ja kada sam napisao da je to velika greska sto radi, odnosno da ne treba da eksponira ni sebe a ni drzavu mene su clanovi izvredjali kako sam izdajnik i slicno...
Sad ce on mucenik posluziti za primer, nijednog od desetine ili ko zna koliko "mustafa" nece osuditi ali ce njega jednog najvise zbog toga sto je Srbin i sto se bori za suprotnu stranu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 10:49
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39673
|
Београд и Рига, колико је сати?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Земан: Јацењук је премијер рата
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
opolčenci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 11:55
|
offline
- MILO-VAN
- Zaslužni građanin
- Pridružio: 15 Mar 2008
- Poruke: 557
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
bog me ubio ako mi je ovdje ista jasno...izginu koliko momaka za ove rusevine od aerodroma,a sad ih pustaju
da unose namirnice municiju,ovi likuju prave od terminala ukrainski staljingrad...nevjerovatno
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 12:13
|
offline
- Fuma

- Građanin
- Pridružio: 08 Sep 2005
- Poruke: 32
|
[Léon] ::pein ::ISTINA Ko je Dejan Berić, odlikovani proruski dobrovoljac iz Putinaca
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Eto, ja kada sam napisao da je to velika greska sto radi, odnosno da ne treba da eksponira ni sebe a ni drzavu mene su clanovi izvredjali kako sam izdajnik i slicno...
Sad ce on mucenik posluziti za primer, nijednog od desetine ili ko zna koliko "mustafa" nece osuditi ali ce njega jednog najvise zbog toga sto je Srbin i sto se bori za suprotnu stranu.
Од кога то треба да се стиди и експонира што се бори против фашиста и нациста из НАТО пакта ? Од тебе ? Па ко си ти онда ?
Од мене нема потребе да се стиди већ се ја стидим што овде у Србији нерокам НАТО смеће и домаћи кцвислиншки олош. А заслужио је и те како.
По свој прилици, он ће овде да ушета са руским трупама па ће он да хапси и да МЛАТИ.
Ако мени неверујеш врати се мало (бар 50-100-200 година) у прошлост и погледај како се Европа пегла руском чизмом.
А дошло је време да се опет препегла. То већ постаје устаљена традиција.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 12:20
|
offline
- Pridružio: 08 Avg 2014
- Poruke: 1378
|
pein ::Београд и Рига, колико је сати?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Земан: Јацењук је премијер рата
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
opolčenci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
...opolčenci na 2. slici se nalaze na nekom "neobičnom" mjestu ( južni vojni okrug VSRF ? ) , u pozadini se vide KA-52
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 12:27
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39673
|
[Léon] ::pein ::ISTINA Ko je Dejan Berić, odlikovani proruski dobrovoljac iz Putinaca
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Eto, ja kada sam napisao da je to velika greska sto radi, odnosno da ne treba da eksponira ni sebe a ni drzavu mene su clanovi izvredjali kako sam izdajnik i slicno...
Sad ce on mucenik posluziti za primer, nijednog od desetine ili ko zna koliko "mustafa" nece osuditi ali ce njega jednog najvise zbog toga sto je Srbin i sto se bori za suprotnu stranu.
to je negov izbor tu nemožemo ništa šta će biti sa njim ako ikad dođe vamo to niko nezna samo nek je glava na ramenu
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2015 13:15
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
komkom ::pein ::Београд и Рига, колико је сати?
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Земан: Јацењук је премијер рата
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
opolčenci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
...opolčenci na 2. slici se nalaze na nekom "neobičnom" mjestu ( južni vojni okrug VSRF ? ) , u pozadini se vide KA-52
Ili se Aligatori nalaze na neobičnom mestu negde u Donbasu ?
|
|
|
|
|
|