|
Poslao: 02 Feb 2015 20:00
|
offline
- Thunderlion
- Ugledni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2011
- Poruke: 483
|
Let se više ne vidi. Da, u pitanju je let Moskva Zaporožje. U pitanju je teretni avion, civilni (???) u vazdušnom prostoru koji je u SB UN zatvoren za bilo čiji civilni saobraćaj. Zaporožje je uveliko pod snagama UKR a ovaj avion ima sposobnost da prenosi naoružanje, ljudstvo i sl. Zato me interesuje ako neko zna više info....
Canadair CL600S Challenger je takođe leteo u susret ovom avionu iz pravca Kijeva.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 20:13
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2014
- Poruke: 2146
|
TEORIJA ZAVERE Pakleni plan: Masovno sterilišu decu vakcinama u Ukrajini?!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
???
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 20:29
|
offline
- shadower78

- Elitni građanin
- Pridružio: 07 Apr 2012
- Poruke: 1504
- Gde živiš: Iznad zvijezda
|
Graham w phillips povodom motorolinog rodendana.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 20:44
|
offline
- Pridružio: 18 Feb 2007
- Poruke: 1084
- Gde živiš: Republika Srpska,Banja Luka
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Обратите пажњу Моторала носи сиријску заставу на срцу,то јест беџ
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 20:56
|
offline
- Pridružio: 26 Apr 2014
- Poruke: 2146
|
Армија Доњецке Републике почиње формирање нових пет бригада
КИЈЕВСКЕ СНАГЕ ПОНОВО ПОКУШАЛЕ ДА СЕ ИЗВУКУ ИЗ ОКРУЖЕЊА - ОПЕТ НЕУСПЕШНО
Како је Украјинцима у „дебаљцевском котлу“, можда најбоље сведочи изјава једног од њихових команданата, Сергеја Мељничука, да је његов 25-ти батаљон у тешком положају јер муниције има за још 24 сата интензивних борби
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 21:16
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
Дивне слике из Кијева. Ево како пролазе амерички попрдци након што буду искоришћени, онда са њима обришу ду*е и баце их на сметлиште историје.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 21:18
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
Ополченцы сбили ракету «Точка-У» под Луганском
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Feb 2015 21:21
|
offline
- Pridružio: 19 Jul 2012
- Poruke: 1173
- Gde živiš: Banja Luka
|
aramis s ::shadower78 ::
Sasija za novo ukrajinsko oklopno vozilo. Malo kasno cini mi se.
Pogonski deo manjeg kamiona postavljen na gusenice.
I meni upade u oči...diferencijal kao sa "tamića", amortizeri uzeti sa Fiatovog kombija a točkići kao sa bolničkih kreveta, još kada vidiš konstrukciju od cijevi sve ti je jasno...kakav ovo oklop može nositi...možda lim od 2 mm i mitraljez 7.62, top nikako inače sve bi se raspalo.
P.S. Ovo neka varijanta za lov i ribolov.
|
|
|
|
|
|