Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

2847

Ukrajina kao novo globalno odmeravanje snaga, 2014 - 2026. godina

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682


Slike Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Jun 2011
  • Poruke: 1318

Borbe kod Zajceva iz Ukro perspektive:



offline
  • Pridružio: 23 Maj 2014
  • Poruke: 1163

Zabranjen miting u Odesi u pomen zrtvama.
https://life.ru/t/ново .....oghibshikh

A patrole sve po ugledu na nove idole.





offline
  • Pridružio: 08 Avg 2014
  • Poruke: 1378

Još malo pokazivanja mišića i naci obilježja uoči druge godišnjice zločina u Odesi
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Jan 2014
  • Poruke: 1271
  • Gde živiš: Srbija

Koliko god da ja brinuo, situacija bila nestabilna...

Momci jebu !

Cist profesionalizam, nista teritorijalci...Sranja streljanja.

Nema sanse da ovo propadne!

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475

Na mene ostaviše drugačiji utisak.... Čoškarenje "slavic style". Nijansu bolji od Sirijske bagre. Pucam radi pucanja, nišani su za sekaperse, gađam u ....u...u... strah uglavnom... Nedo bog da jedni rokaju a drugi hodaju (vatra, pokret...). Jedan čak ima i koreografiju za dugo rafalisanje... Prvi put da me neki k-dir (junak) povede s ovakvom bandom neđe... streljao bih ga. Evil or Very Mad
Eto zašto statistike kažu da ti treba...hiljada metaka za jednog ubijenog.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Драка на Пасху во Львове. Шахтер (Донецк) - Динамо (Киев). 1 мая 2016

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

sakota79 ::...Nijansu bolji od Sirijske bagre...

Da dodamo, kretanje u grupi, bez propisnog rastojanja, otvaranje vatre sa otvorenog, ostajanje na istoj poziciji nakon otvaranja vatre iz RB, nepostovanje osnovne bezbednosti upotrebe RB itd.

offline
  • sezan  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Dec 2008
  • Poruke: 3123
  • Gde živiš: Kragujevac

Pa i Donbasu i u Siriji su UGLAVNOM priučeni, rudari i radnici ,ako mislimo na milicije jednih i drugih...sa par dana "obuke"...čak se i SAA mogla videti (više na početku) to čoporativno kretanje i rokanje besomučno ali daleko manje od milicija...
Oni (i danas) prave (druge) početničke greške koje mene izludjuju ,čak mislim manje u borbi ,već posle osvajanja položaja ,ponašanja na prvoj liniji ,spavanja ,ne stražarenja i ne osmatranja..stalno ih neko iznenadi i tako...
Al to je to u SVAKOM ratu,milicijama "dozvoljeno" , vojsci ne bi smelo da bude NIKAKO..zato je i vojska a ne milicija..


Эшелон танков ВСУ / Echelon UAF tanks

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

Види овог мајстора што се вози на тенку у папучама...
И на украјинској страни је приучена радничка класа.
Сетимо се снимака из рата у Босни...ретко ко је носио шлемове.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3700 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 10 sakrivenih i 3617 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AMX72, Ares12356, Ba4e, bankulen, bato_banjaluka, bbogdan, bbrasnjo3, Beria, Betty25, blue, Bobrock1, bolenbgd, Boris90, branko7, brufen, Cicumile, Cigi, cikadeda, Comyymoc, darcaud, darkojbn, dearg, Deki Duga Devetka, deLacy, Dixtrix, Djota1, dolinalima, dule10savic, dusanobr, Goga, Haris, Jeremiah, JOntra, komenski, lcc, Lep1na, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, milenko crazy north, Milometer, misaru, nelezele, pablojepao, pasko2025, Pavel Medved, pein, Phalanx, PITT, pobeda, PoolbegD02, precan, rakivan, Rogan33, ruma, S-lash, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Semberija, Tafocus, Titan, Topaz9, Tvrtko I, ujke, vladao75, Vlado82, Vlajman1957, Walkers, WELJKO, XBMC, zillbg, Zrcalo