Elbit PULS

15

Elbit PULS

offline
  • Pridružio: 16 Dec 2020
  • Poruke: 25

Niže je a duže od Extra modula, izgleda da je Predator Hawk! Rakete 122mm su kraće od Extra modula.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Nov 2021
  • Poruke: 779

Extra 306mm ima domet 150km i CEP 10m, dok Predator Hawk 370mm 400km i CEP 10m



offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7690

Podeblja ti njega za 100km...

offline
  • Insan 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 12 Okt 2015
  • Poruke: 1950

^^^
Samo da ne krenu crtati krugove na mapama...

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2024
  • Poruke: 41

momcilob55 ::Niže je a duže od Extra modula, izgleda da je Predator Hawk! Rakete 122mm su kraće od Extra modula.

Bice da si u pravu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je ista konfiguracija. U drugom kontejneru je Predator Hawk.

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8012

Jeremiah ::momcilob55 ::Niže je a duže od Extra modula, izgleda da je Predator Hawk! Rakete 122mm su kraće od Extra modula.

Bice da si u pravu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je ista konfiguracija. U drugom kontejneru je Predator Hawk.


Da nije ovako

offline
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

Neutral-M ::Extra 306mm ima domet 150km i CEP 10m, dok Predator Hawk 370mm 400km i CEP 10m

Не верујем.Према споразуму о контроли наоружања у ЕХ -YU,нама је забрањено поседовати и производити оруђа,која пребацују 300 КМ.

offline
  • Pridružio: 17 Nov 2021
  • Poruke: 779

@amstel
U pravu si na raznim sajtovima pise 300km, na jednoj tablici pise 400km sto je
vjerovatno pogreska.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22275

amstel ::
Не верујем.Према споразуму о контроли наоружања у ЕХ -YU,нама је забрањено поседовати и производити оруђа,која пребацују 300 КМ.


Zar to nije bio sporazum izmedju Amera i NATO, pa je kacio i nas, a isti je sada odbacen?

offline
  • Pridružio: 15 Jan 2011
  • Poruke: 256

Berlin je mjera

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3617 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 6 sakrivenih i 3539 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, Antoni S, Ba4e, bankulen, Boskovic, cakija, Cavendish, CikaKURE, Clouseau, Crazzer, cuvarkuca, Dejan_vw, Dekanovic, djuradj, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, duro1990duro, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Feller, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kinderpingvin, kozhedub, M855, Magarac, MaschinenPistole, Milan A. Nikolic, milanstankovic087, milenko crazy north, Mićko, Ne doznajem se u oružje, neutrino, Niki2024, nixos, Nole, ozzy, Pale2025, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, ping15, Posmatrac77OKB, radza1, raketaš, rakivan, raso76, Regrut Boskica, repac, rovac, samojednoimeznam, singa, Sirius, skok, sslay, stegonosa, tomo2, vaci, vaso1, vathra, VekiJ, Vlada78, Walter Kurtz, Wrangler, 800077