Haubica D-30 122mm

6

Haubica D-30 122mm

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Jel mu ono postolje od zada predviđeno za Peru ložača???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Jul 2015
  • Poruke: 298

Од 1:12 креће демонстрација пуњења









offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Jos neka iz Irana

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kamion platforma vuče na nekog KrAZA il mi se samo čini ?
Zna li neko koji je model u pitanju?

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Nisu naveli model
Citat:The artillery system was made through an integration of a D-30 122 mm towed howitzer on a KrAz chassis. The most important component of the upgraded kit is a fully automatic loader with projectiles and propellant charges.
For stabilization purposes, the weapon is fitted with 2 hydraulic trails.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2010
  • Poruke: 206
  • Gde živiš: Beograd,Srbija

voja64 ::Kamion platforma vuče na nekog KrAZA il mi se samo čini ?
Zna li neko koji je model u pitanju?


Najviše liči na Kraz 5233 4X4

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Da evo iskopao sam i ja uz ovaj tekst:Naziv sistema je Heidar-41.
Novo iransko samohodno artiljerijsko oruđe, koje predstavlja, u suštini, 122-мм Д-30 na šasiji kamiona КрАЗ-5233 Uz skoro sve slike koje su i ovde objavljene sa fb grupe na koju svrnem ovde:
Kompletno Rusko naoružanje i razna oružja širom sveta
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ukrajina-DNR

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831

Росгидромет получит 68 буксируемых гаубиц Д-30

Citat:В соответствии с подписанным 8 ноября 2017 года распоряжением Правительства Российской Федерации № 2461-р, Министерство обороны Российской Федерации должно передать Росгидромету 68 буксируемых гаубиц Д-30 калибра 122 мм для обеспечения работы противолавинной службы. Также должны бытьь переданы 68 индвидуальных и 8 групповых комплектов запасных инструментов и принадлежностей к ним, и 4500 осколочно-фугасных артиллерийских выстрелов ОФ-462.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Peruanci



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1077 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 6 sakrivenih i 978 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, Andrija357, avijacija, bakovaca, BB, belov, bigfoot, Bo96, bojank, boromir, Bubimir, C-Gun, cenejac111, Cirkon, Darko Jovanovic, darkojbn, Despot1, DonRumataEstorski, drimer, dusanobr, Feller, Flanker-G, flavius89, GandorCC, Georgius, Giskard, Glavonja049, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HogarStrashni, iceburn, ikan, ivan1973, ivan_8282, jalos, Jecmendo, KimiMR, koom0001, Koplje, kybonacci, Laluvr, lambituda, Lance Guest, Lep1na, Lester Freamon, Linda, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, Milan 84, milenko crazy north, Milometer, MK10, mocnijogurt, moldway, Mrav Obrad, Naj-Turs, Natuzzi, ObelixSRB, OKT, pein, peradetlić, pisac12, PITT, PlayerOne, Pururin, Radoslava, rajkoplje, Remain, rodoljub, sale76, SamoGledam, Sevatar, Sevetar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, Sone0883, synergia, The_new_Statesman, Timočka Divizija, tomo2, tubular, Veless, veljko82, Vilhelmus, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, Zorge, 787