Samohodna haubica 155 mm „Nora“ B-52

264

Samohodna haubica 155 mm „Nora“ B-52

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici](artillery)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

На 29:01 водитељ помиње тестирање Норе у Пакистану..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 28 Dec 2016
  • Poruke: 903

JNA pravilo za top-haubicu M-84 152mm "NORA" :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Izlog u radu...



I još jedna...

offline
  • miki69 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Apr 2017
  • Poruke: 29

Ovo ce uvodit u naoruzanje u narednoj deceniji ne racunajuci ispitivanje u TOC.

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2013
  • Poruke: 5768

miki69 ::Ovo ce uvodit u naoruzanje u narednoj deceniji ne racunajuci ispitivanje u TOC.

Pa nije ta naredna decenija tako daleko , samo ako to na vrijeme uvale nekome van Srbije da plati taj silan trošak razvoja i poligonskih ispitivanja.

Iskreno rečeno očekivao sam neku fotku bez tog zaštitnog lima i očekivao sam bar neke naznake gdije auto punjač , a ovdje ja ne vidim ništa ni jedne rupe za šaraf , ni jednog šlaufa ili kabla koji bi upućivao da je tu prije mjesec dana nešto bilo unutra unutar onog klingonskog štita

offline
  • Pridružio: 05 Dec 2012
  • Poruke: 616
  • Gde živiš: Evropska Kolumbija

juce sam pogledao snimak sa otvaranja sajma partner 2017 i vucic kaze za alexandra da su sredili da moze da puca 6 puta/min. i KAD JOS NESTO SREDE DA CE MOCI 8 granata/min.
Zna li neko sta je to nesto?

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Ma ubaciće u sklop i svog Peru ložača da bolje loži kotao pa će sa više pare sve da ide zdravo BRŽE a i Bolje pa samim tim i Naprednije...

offline
  • djboj  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 06 Jul 2010
  • Poruke: 1288

voja64 ::Ma ubaciće u sklop i svog Peru ložača da bolje loži kotao pa će sa više pare sve da ide zdravo BRŽE a i Bolje pa samim tim i Naprednije...

Мислиш са више магле?!? Very Happy

online
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tačno biće više MAGLE ali i na zamagljivanju nas koji treba da progutamo tu šarenu lažu a i onih kojima takvu Noru žele prodati-uvaliti na reč od AVa--

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 4 sakrivenih i 927 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airliners, alke12, Apok, arezina, BlekMen, C-Gun, Chainsaw, crazydkure, cuvarkuca, cvrle312, debeli, Dovla, Duce, dunavzed, dushan, Ercomero, Georgius, Glavonja049, goxin, Hans Gajger, Helket, ihis, indja, kapela, KizJ, kybonacci, ladro, laurusri, Mamadu, Marko Marković, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, MIG-3, milanpb, MILO-VAN, nemkea71, neutrino, Niki2024, nuke92, obsc, OgnjenMitric, Parker, pein, peradetlić, redakzver, Remain, royst33, SamoGledam, sspp, Ulzana, umpah-pah, uruk, vathra, VJ, Vlada78, voja64, x9, Zoran Rapajić, Zoran1959