Yugoimportov samohodni minobacač 120mm

19

Yugoimportov samohodni minobacač 120mm

offline
  • Pridružio: 07 Dec 2008
  • Poruke: 3

nije problem skroz na dnu sranice ima 3 komada pdf sve DLS SISTEM RADOVI ali to je to nema vise o minobacacu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • celik 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 08 Maj 2010
  • Poruke: 1714

Auu, pa sta je ovo ljudi, ovaj DLS, da li ima nesto od ovog iz kataloga u stvarnosti, ili samo animacija?
Cak i samo vozilo na koje su postavljali dubs-ove je zanimljivo.
Zasto VS ne saradjuje sa njima?



offline
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 1152

чекај бре ко су ови ено га и шарац на њиховом проспекту???

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2017
  • Poruke: 531

crnitrn ::чекај бре ко су ови ено га и шарац на њиховом проспекту???

Mislim da je ovo neka markentiška kuća, bazirani su u SAD.

offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 742

Ja bi rekao da je ovaj minobacač španski jer kada se dobro pogleda sve je identično, ne slično već identično kao na Alakran-u. Sama konstrukcija je ista, broj proreza, rupa sve je isto.

Malo ige „Pronađi razliku”:




Druga slika je Screnshot sa video kanala: Front Channel(Youtube)

Sada je samo pitanje da li je kupljena licenca ili gotov proizvod.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8222

Nije identično. Neko je možda prepisivao, ali identično nije.

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2014
  • Poruke: 271

Pa bolje da liči na nešto, nego da ne liči ni na šta. 😎

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2019
  • Poruke: 1862

Bahuss ::Ja bi rekao da je ovaj minobacač španski jer kada se dobro pogleda sve je identično, ne slično već identično kao na Alakran-u. Sama konstrukcija je ista, broj proreza, rupa sve je isto.

Malo ige „Pronađi razliku”:




Druga slika je Screnshot sa video kanala: Front Channel(Youtube)

Sada je samo pitanje da li je kupljena licenca ili gotov proizvod.

Kupujemo od Španaca ozbiljnu robu koja dosta košta,transportni avioni...moraju i oni nešto nama da daju što u suštini pokreće saradnju između država poput one saradnje sa Kiprom...oni kupiše Nore,Miloše i municiju a verovatno i nove EDePro grad 122mm rakete a mi od njih polovne mi35ice...tako to ide...suviše su velike cifre da bi se sve "keširalo" nego tante za...

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29317
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

Da potsetim na ideju za samohodni MB iz 1995. koji je objavljen u listu Vojska.



A takođe se pričalo i na dvocevnom rešenju zasnovanom na lanseru meta padobranaca, koje bi dejtvovalo preko vozila.

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2896

E sad kad smo probili maler i nije nam još palo nebo na glavu, lepo bi bilo da se napravi i samohodni mb na bazi BVPa.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8477 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 8415 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, aleph_one, Betty25, blankspace, blatruc82, Bo96, bojan84, boxbole, cenejac111, darionis, Darth Malak, Dekanovic, delboy, djonsule, Doc, Dorcolac, Dragacevac, dukajov, ElGenius, esx66, Georgius, goran.vvv, iceburn, igorpet, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, jodzula, Još malo pa deda, kibihrchak, KizJ, Korle, Logic005, lord sir giga, milenko crazy north, MiroslavD, mkukoleca, momcilob55, nesa1962, Nikolajevic, OKT, operniki, ozzy, picknick, Recce, S-lash, Srdjadj70, stokssone, synergia, Tvrtko I, Username1000, vathra, vidra1, VJ, vladaa012, vukajlo71, zivojin32, ZZZ