|
Poslao: 12 Feb 2016 23:02
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33447
|
Pogodi po sred petokrake
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Feb 2016 09:19
|
offline
- Skywhaler

- Legendarni građanin
- vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
- Pridružio: 13 Dec 2013
- Poruke: 6078
- Gde živiš: Esgaroth
|
Стазом слонова...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Feb 2016 16:28
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Japanci razmisljaju o modernizaciji svoje flote F-15C/D
Citat:Japan is considering an upgrade for its F-15C/D Eagle fleet, similar to the one being pursued by the U.S. Air Force. Kohler noted that Boeing was currently modernizing the Saudi fleet. “Those airplanes will be around for years, because of their excellent range, speed and payload,” he added.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2016 11:05
|
offline
- boksi

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2008
- Poruke: 8011
|
Mozda nije obaran u bliskoj borbi ali je ovo avion koji je najvise imao nesreca
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2016 11:13
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
''Можда није обаран.''
А можда и јесте...тако бар кажи Руси и Сиријци...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2016 11:17
|
offline
- boksi

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2008
- Poruke: 8011
|
zixo ::''Можда није обаран.''
А можда и јесте...тако бар кажи Руси и Сиријци...
Mislis da je oboren neki u Siriji?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Feb 2016 12:15
|
offline
- zixo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 27 Sep 2006
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Beograd
|
Да има инфо да је један оборен још 1979. од стране сиријског МиГ-а 25. И да су обарани и почетком 1980.тих.
|
|
|
|
|
|