|
Poslao: 03 Maj 2018 09:25
|
offline
- Pridružio: 30 Jan 2012
- Poruke: 43
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Tehnički razlozi,greška pilota ili je možda oboren? Ovo poslednje bi značilo veliki problem ako su bili amerikanci umešani....
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2018 09:54
|
offline
- Pridružio: 14 Jul 2013
- Poruke: 1090
|
Napisano: 03 Maj 2018 10:38
Pise i SPUTNJIK.RS
Dopuna: 03 Maj 2018 10:54
SM.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2018 10:14
|
offline
- Pridružio: 29 Jan 2011
- Poruke: 118
|
Samo da nisu "Stingeri" pored ograde...kao nekada,u Afganistanu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2018 10:40
|
offline
- Danko SVIK VRS

- Mod u pemziji
- Pridružio: 19 Maj 2009
- Poruke: 4979
- Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska
|
Nije pucano na njega. Izgleda je bliski susret sa pticom.
Руски ловац Су-30СМ пао је у Сирији, саопштило је Министарство одбране Русије.
„Око 9.45 по московском времену, након полетања са аеродрома Хмејмим, руски ловац Су-30СМ се срушио у Средоземно море. Оба пилота, која су се до последњег тренутка борила да спасу авион, према извештају са лица места, погинула су“, наводи се у саопштењу.
Претпоставља се да је узрок несреће птица која је улетела у мотор авиона.
Руска војска је саопштила да на летелицу није отварана ватра из било које врсте оружја.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2018 11:12
|
offline
- Danko SVIK VRS

- Mod u pemziji
- Pridružio: 19 Maj 2009
- Poruke: 4979
- Gde živiš: Beograd - Srbija; Novi Grad - Republika Srpska
|
Zavisi, kako je ptica potkačila avion? Možda i nisu imali nikakve šanse?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Maj 2018 11:13
|
offline
- danijell
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2011
- Poruke: 2862
|
Da su ih oborili MANPADS-om ne bi propustili da to snime i objave makar bez glave ostali.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Maj 2018 20:06
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
Citat:
SM.
Interesantan momenat kad se pogleda otklon mlaznica i levog kormila pravca .
|
|
|
|
|
|
|
|