Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

72

Suhoj SU-30 Flanker-C/G/H

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

na prvom klipu ti je su-30mk a kasnije mirage..
ni traga ni glasa od su-37..
drugi video ti zatrzava do bola..
daj bre kad stavljas nesto stavi malo kvalitetnije snimke..
i pogodite vise koji je koji avion



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

@VITEZFOREVER
na prvom snimku jeste SU-30MK 06 (drugi prototip) ,snimak sa MAKS-a kojeg sinoc neko od kolega postavio, drugo koliko je samo neznanja na ovakvim snimcima ,u jednom momentu u gornjem desnom uglu pise kako je to SU37 a ljudu ga menjali za F/A-18??? strasno ,stvarno, u nastavku snimka imas inserte iz filma `Vitezovi neba` sa M2000, drugi snimak je jako los , sto je pomenuo USSVoyager,samo ovo SU MKI 30 mi nekako ne ide jel da?



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Su-30mki za ray ban11 Smile

offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

za USSVoyager Wink


Dopuna: 20 Nov 2010 13:04

pozdrav za USSVoyager iz Malezije Wink


offline
  • Nikola Vukota
  • Multimedija , creativity work- world of disajn
  • Pridružio: 08 Sep 2010
  • Poruke: 1025
  • Gde živiš: ZEMUN - Gardoš - Forsaž - BB.

Indijski Su-30 MKI:









offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Su-30

offline
  • Pridružio: 22 Sep 2009
  • Poruke: 629
  • Gde živiš: planeta Earth

opet sam u nedoumici Mr. Green
Su-30 "nabildan" kvalitetnom zapadnom elektronikom i sa zastrasujucim arsenalom ( pogotovo kada Indijci instaliraju jos i "Brahmos" supersonicne projektile i K-172 V-V rakete od 300 Kilometara dometa ) i Rafal koji je bolji ?
Rafal ili ovaj ljepotan od Su30MKII i ovaj Malezijski je elegantan pogotovo bez suvisnih maskirnih sara
dva najkompletnija aviona danasnjice ( Raptor izuzimam jer je jedini 5 generacija ) carevi neba Rafal + Su-30 !

offline
  • Pridružio: 26 Mar 2009
  • Poruke: 4968
  • Gde živiš: Šid

Su-30mkm

online
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13031
  • Gde živiš: Srbija

Su-30 + francuska elektronika je po meni najbolja stvar.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 980 korisnika na forumu :: 147 registrovanih, 8 sakrivenih i 825 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., A3C, aleksamaki, alzir86, amaterSRB, Andrija357, Apok, Arhiv, Baždaranac, bigbear, BlackTower, bluesky, boromir, Bubimir, bukefal, celik, ceman, Chainsaw, Cirkon, Colt D, crnogorac, curiosity, d.arsenal321, Dannyboy, Darko_X, Darth Wader, DavidA, debeli, Dejan_vw, dejankm, desmeki, dj.ape, djboj, Djokislav, Djokovic, djukapfc, Dorcolac, draggan, drgrozozo, Dzambas, Dzigy, france93, Frunze, ghoost, Glavonja049, Goga, Gradjanin, Great White, Grebostrek, havoc995, hellenic, Hitri, howyesno, Ice, Imperator_Aleksandr_lll, IpMan, IQ116, Ivica1102, Jeremiah, Jester, jnikola23, Jomini, Još malo pa deda, Kajzer Soze, king111, Kobrim, Kole1975, Krajišnik97, kybonacci, lcc, Litostroton, ljubsz, lukac, mackenzie, Magarac, Marko00, MaRtInsrbija1993, mercedesamg, metallac777, Metanoja, mgolub, Miha79, Miler88, momcilob55, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Nasegorelist, nebidrag, nebkv, nebojsag, neko iz mase, Nemanja Opalić, nenomir, nixos, novator, nuke92, omen, Orc, orjen, ozzy, padamacki, pein, ping15, porticco, Primus17, procesor, proka89, radovanstojkov023, Ray1973, redstar72, Regrut Boskica, rodoljub, rovac, S-lash, s0ne, Smiljke, Snorks, Solunac na steroidima, Spinosa, StefanTeki, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tanakadzo, TangoSix, The Joker, tomo2, tooljan, travisrise, tritonus, Troja, Username1000, VanZan, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada78, Vlado82, Vojo06, volimpivuvolimrakiju, vrlenija, XBMC, Zastava, ziggga, Zjmc, zokizemun, zombicar153, Zrcalo