|
Poslao: 24 Mar 2012 22:45
|
offline
- Khaless
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Sep 2005
- Poruke: 5729
|
sastank ::Новая единая цветовая схема ВВС РФ - na zvaničnom sajtu ruske vojske:

Slike su verovatno bile ali date su kao primer.
Мени је Су-25 прелеп на овој фотографији!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2012 00:01
|
offline
- Georgius
- Moderator foruma
- Pridružio: 06 Jul 2009
- Poruke: 5597
- Gde živiš: Novi Sad
|
Trpe Grozni ::Georgius ::Зато сви ви који критикујете радите у КБ Сухој и боље знате од људи који су школовани за тако нешто...
Cekaj, ti stvarno mislis da su ljudi iz KB Suhoj odlucili da se avioni ovako farbaju ????
Трпе, говорим генерално не само за боју, ми смо сви овде на форуму паметнији од разних тамо генерала, разних људи који тактику употребе авиона проучавају цео свој живот на академијама које имају такву традицију као што је Руска и знају шта им за војску треба и тако...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2012 08:25
|
offline
- Pridružio: 21 Apr 2011
- Poruke: 1464
|
Da li je ovo uzemljenje radi statičkog naelektriciteta ili šta već drugo?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 25 Mar 2012 13:07
|
offline
- DEMIR

- Ugledni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2011
- Poruke: 328
- Gde živiš: Mesto gde se najmanje radi a najbolje zivi...Novi Pazar
|
Iracani su prebegli sa oko 7 su-25
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|