Razvoj BPL (BPL koje nemaju zasebnu temu)

16

Razvoj BPL (BPL koje nemaju zasebnu temu)

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113958

Jermeni testiraju

Citat:The Armenian company DAVARO has begun testing a new strike quadrocopter.
The UAV will be armed with an anti-personnel mine.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Testiranje jurisne BPL TDR1, 1944.




jos jedan snimak



online
  • Pridružio: 21 Jun 2010
  • Poruke: 626

Ako bi podelili bespilotnu letelicu u delove, gde imamo adute, a gde bi morali da se okrenemo uvozu/saradnji
Uzeo bih kao reper recimo bayraktar tb2?
Moje mišljenje je dato u procentima:
1.Optoelektronska oprema za izvidjanje - 20%
2.Pogon letelice 60%
3.Struktura letelice 80%
4.Avionika 80%
5.Naoružanje letelice (navodjeno) 10%
6.Veza i zaštićeni prenos podataka 0%

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Ne znam da li je bilo...

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Pinkova firma za BPL....








share image

offline
  • Lošmi 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2008
  • Poruke: 516

Ne znam koliki im je budžet, ali u odnosu šta ozbiljni entuzijasti u svetu rade, ovo je poprilično amaterski

offline
  • piton 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 25 Feb 2021
  • Poruke: 27

Ne možeš imati ozbiljnu bespilotnih letjelica bez elektronike a u tom segmentu je razlika između razvijenih i nerazvijenih sta ces sa mehaničkim upravljati letjelicom

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

piton ::Ne možeš imati ozbiljnu bespilotnih letjelica bez elektronike a u tom segmentu je razlika između razvijenih i nerazvijenih sta ces sa mehaničkim upravljati letjelicom

Sta?

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28423
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

10 Biggest Military Drones

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1186 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 11 sakrivenih i 1105 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksamaki, aleph_one, Apok, ArchaBasha, Asparagus, Asteker, Avalon015, BB, Betty25, bojank, bojcistv, bokicacar, boskelazo, branko7, BWG, Cicumile, cole77, cuvarkuca, d.arsenal321, desmeki, DrMrPr, Gama, goran.vvv, goxin, Hans Gajger, iceburn, ILGromovnik, Insan, Kajzer Soze, Kriglord, kripo, kunktator, Lance Guest, ljubo70, M74AB3, Markan90, Marko Marković, marko308, Mile14, MiloradKomadic, milos.cbr, MK10, mladen.zovko, Mrav Obrad, Nepopravljivi, nikolabb, nnovakis, Nobunaga, nuke92, Petjan, pisac12, royst33, Sami_1ali, sasics, Sevatar, shadower78, Srki98, sslay, Topaz9, troki1971, vazduh, Vlad000, Vlada78, W123, x011, zokizemun, |_MeD_|, 79693, 800077