Ruske bespilotne letelice

55

Ruske bespilotne letelice

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7683

Orion/Inohodec, cilj tenk?

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3809
  • Gde živiš: Makedonija

Корсаир
тамо негде

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7683

Mogla bi i na njega neka raketica, ima veću poletnu masu, a i veći je od Pegaza.

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3809
  • Gde živiš: Makedonija

mercedesamg ::Mogla bi i na njega neka raketica, ima veću poletnu masu, a i veći je od Pegaza.

мислим да носи ВИКХР

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Izgleda Orion

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 02 Jun 2013
  • Poruke: 3876

Zoran Mkd

Nosi Kornet, bilo je pre par meseci snimak sa lansiranja.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39639

Može da ponese i one bombice od po 20kg što ih nosi Forpost R šteta što ne puštaju više snimaka udara iz BPL u etar njih mogu da koristebar za lov na ukre po rovovima i na uro tehniku i ako obore koju BPL nije šteta velika osim finansijske pilot ti je an sigurnom negde.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Lugansk, i sto kaze scene kao iz prvog svetskog rata...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7683

Napisano: 09 Apr 2022 18:48

Orion/Inohodec dejstvo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 09 Apr 2022 20:54

Još dejstava istog drona
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



(ovo je isto kao i prvi snimak u ovoj poruci, samo mislim da je bolji kvalitet)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Takođe ponovljen snimak, ali 1080p rezolucija, tenk
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]





P.s. možda je vrijeme za posebnu temu Orion/Inohodec?

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33445

Orlan


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1252 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 9 sakrivenih i 1182 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, AleksSE, bankulen, bobomicek, bojanM84, bojcistv, BSD, cardeo, Cirkon, crazydkure, Darth Malak, Dekanovic, dexteroza, dradex, dulleo, ekser222, Glavonja049, goxin, Helket, jodzula, JOntra, Kaplar2, KimiMR, king011, Koplje, Kruger, Kurgan, Laluvr, laurusri, Litostroton, LUDI, Manjane, MaschinenPistole, Mcdado, medaTT, milenko crazy north, MILO-VAN, mocnijogurt, nekdo, nelezele, oblivion, OKT, Panter, Petarvu, ping15, pirke96, plavii, Ripanjac, rodoljub, sistem22, stegonosa, Stevan2026, synergia, Tanjagre, Tumansky, Tvrtko I, vathra, Volkhov-M, zbazin, ZetaMan, 787