Helikopteri u milicijskoj upotrebi

69

Helikopteri u milicijskoj upotrebi

offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1234

^
Možda nepopularno mišljenje. Ova šema je lepša nego ona srebrna i plava na H145.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864



offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

Мислим да нам је промакла вест да је МУП донирао хеликоптер Бел 206 YU-HBX Ваздухопловној академији, тј. њеном тренинг центру у Вршцу.

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 306

@ Kos93

Iznad mog posta na temi je napisao @ Aero.rs

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28410
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Saobraćajna milicija u kontroli (1977. god.)

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 276

Agusta bell 212 u akciji ,zahvata vodu za gasenje požara
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7607

Од кад имају лого исти као ХЈ Мупа Србије?

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20864

Нису баш исти, Републике Српске има у венцу амблем РС, Републике Србије оцила.

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2015
  • Poruke: 735
  • Gde živiš: Pripyat

Citat:Oбележен дан Хеликоптерске јединице МУП-а










Citat:Подсетио је и да је у октобру прошле године Хеликоптерска јединица МУП-а добила нов, модеран и функционалан хангар са управним делом и пратећим објектима за посаду и хеликоптере, али да се у наредном периоду очекује модернизација ове јединице кроз нове летелице, као и додатна улагања пре свега у знање и јачање ове јединице у људству.

Citat:Према Недићевим речима, по први пут ће у Србији бити успостављен систем школовања кадрова који ће обезбедити ефикасну попуну састава јединице и да је захваљујући министру унутрашњих послова Братиславу Гашићу и директорки Канцеларије за дуално образовање и Национални оквир квалификација Габријели Грујић потписан споразум са Ваздухопловном академијом у Вршцу за школовање пилота за потребе ове јединице. Такође је рекао да је са Ваздухопловном академијом „Петар Драпшин“ успостављен систем школовања ваздухопловних механичара.

Ceo teks na linku.

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1406 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 1316 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AleksSE, aleph_one, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, bojcistv, boromir, BOXRR, Bubimir, Cirkon, cvrle312, Daba75, DaliborVukadinovic, darionis, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, Dovla 1980, drimer, Duce, dzada, Džekson, Ezbuck, g_g, Georgius, goran.vvv, iceburn, ikan, ILGromovnik, Insan, jodzula, Kajzer Soze, kalens021, karakaj, Korle, Krin, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, milenko crazy north, mnn2, Moldovan, Mr. Majevica, MrNo, nevjerna beba, nikolapetkovic, nnnnnnnnnn, NorthWind, Novakomp, oldtimer, Oscar, pajkan, Piani Jazzer, Piicoki, proka89, Remain, Sale0501, Sase, shadower78, Tanjagre, tritonus, tubular, Valter071, vathra, veljko82, vidra boy, vjetar, Vlada78, Vojkan Petrovic, xoxxvelja, zivojin32, |_MeD_|, 787