Kineski Black Hawk klon Z-20

2

Kineski Black Hawk klon Z-20

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2013
  • Poruke: 3876

Teško da su došli do delova, posle završene akcije specijalci su minirali oboreni helikopter i povukli se, to je nekoliko puta ponovljeno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Z-20 и Z-18 на одном аэродроме

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

Kineski Z-20 kao da je rađen za isto vazduhoplovstvo prema istim zahtevima i dimenzijama, ali se pored na oko sličnosti ipak potpuno razlikuje.

offline
  • Pridružio: 16 Okt 2008
  • Poruke: 2245

Nova fotografija Z-20:

Jedan od prototipova predat je kineskom centru za letna ispitivanja (CFTE). Oznacen je kao "632", za razliku od onog prethodnog kojeg smo vidjali oznacenog kao "20001".

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450





[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878


Citat:Images of the Z-20 helicopter ... and for the first time prototype '635'

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Nove slike Z-20

offline
  • sweety 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 26 Feb 2018
  • Poruke: 1

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Mornaricka verzija


Citat:Harbin is developing a naval version of the Z-20. The Z-20 is a Chinese copy of the UH-60 Black Hawk. The Navy Z-20 was seen road running.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878

Китайский вертолет Z-20 поступает на вооружение
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11823 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 11 sakrivenih i 11712 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, ajo baba, Andrija357, Apok, arsa, Asteker, awathorn, b_z_b, Baždaranac, blue, Bo96, bobo85, Bobrock1, bojankrstc, Boris BM, boromir, brandža84, BrcakRS, Ca6otep, cenejac111, cikadeda, coaa, Cvexi, darcaud, Dejan_vw, Demi87, DENIRO, denisnapast2015, dexteroza, djboj, djordjemiklusev, Duck of Death, Dvojac005, ElGenius, Flanker-G, Foxdie, goxsys, Great White, GveX, Hans Gajger, igorkozar83, Igritelj, Ivoo, jodzula, JOntra, Jose, Kajzer Soze, kori, Krusarac, Kvazar, kybonacci, M74AB3, Man1ac021, Marko1238, Martin543, mercedesamg, Metanoja, Mihajlo, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, nebojsag, nezavisni mislilac, nikoladim, nisamBot, pein, Permaldar, Prečanin30, proka89, Radoslava, raster12, RD84, ruma, Sharpshooter, shlauf, Sirius, Sky diver 29, Spinosa, styg, suton, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, tecataki, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, Vlad000, Vlada1389, Vrač, vrgudinac, vrlenija, vukajlo71, vuksa72, zivojin32, Zorge, Zvone, 79693