|
Poslao: 16 Maj 2012 19:01
|
offline
- Pridružio: 07 Jun 2011
- Poruke: 780
- Gde živiš: Beograd
|
da li sve nase remontovane osmice imaju ovaj ekran ugradjen....moze se videti na 3:05...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2012 10:10
|
offline
- Misirac

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Nov 2009
- Poruke: 5916
- Gde živiš: U podrumu,mučim električara...
|
Šta je ovo okačeno ????
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2012 11:09
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Napisano: 17 Maj 2012 11:05
Ameri kupuju jos V-5 za Avganistance
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 17 Maj 2012 11:09
Misirac ::Šta je ovo okačeno ????
Neka elektronska oprema posto je Z-2 cehoslovacka verzija za EI i PED.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2012 15:43
|
offline
- Dicus

- Legendarni građanin
- Pridružio: 29 Okt 2008
- Poruke: 3110
- Gde živiš: Beogard
|
- 13Ovo se svidja korisnicima: celeron, shone34, CHARLIE JA., sasans23, snik, ray ban11, zixo, djox, sastank, pedja63, Mercury, Jacquouille la Fripouille, DEMIR
Registruj se da bi pohvalio/la poruku!
klik za veću
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Maj 2012 20:00
|
offline
- sasans23

- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Jun 2007
- Poruke: 6373
- Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija
|
Napisano: 17 Maj 2012 19:01
Misirac ::Šta je ovo okačeno ????
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Dopuna: 17 Maj 2012 20:00
Нова кабина развијена за Ми-171А2.
Нова варијанта Ми-171А2 ће поред новог комплекса авионике КБО-17 имати још доста побољшања у односу на претходнике.
Једна од главних разлика је смањивање броја чланова посаде са три на два.
Уграђиваће се и нови мотор ВК-2500ПС са елетричним командама и нова трансмисија.
Нови главни и репни (Х облика) ротор.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 18 Maj 2012 09:36
|
offline
- ray ban11
- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Sep 2010
- Poruke: 24129
|
^
To bi trebalo da je ili PPA ( Akacija ) ili SMV ( Smalta-V ) varijanta ?
|
|
|
|
|
|
|
|