Inžinjerijska vozila

93

Inžinjerijska vozila

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Kitajci se opremaju i obnavljaju

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7611

Занимљива амфибија.



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Malo vuče na M3..

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

I rusi dobijaju nova vozila

Citat:В рамках государственного оборонного заказа АО «ЦНИИ «Буревестник» (входит в Концерн «Уралвагонзавод» в составе Госкорпорации Ростех) отгрузил Министерству обороны РФ партию мобильных погрузочных комплексов 2И55-02.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Nemci planiraju kupovinu
Citat:The Bundeswehr intends to purchase 44 of the “armored engineer machines” of the Pionierpanzer 3 Kodiak type Leopard 2A4 to replace some of the old 2A1 Dachs.
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

КН-251.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Opet kitajci...

Citat:Инженерная машина разграждения на базе бронетранспортера из бригады 72 Армии сухопутных войск НОАК.

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Zna li neko koje je ovo sredstvo? Fotka je iz JNA.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Traktor T-120S.osnovna bazna verzija.
Na slici je utovarivač T120S.
Rađen u verziji kao ma slici sa utovarnom kašikom umesto koje je mogao da se montira i dozerski nož.
Druga verzija je imala fiksnu granu sa bagerskom kašikom kao kopač T120S

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 862 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 11 sakrivenih i 745 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 357magnum, _Rade, acatomic, acov34, ArchaBasha, Betty25, Bickoooo, Bo96, bobo85, bojan313, boromir, BORUTUS, branko7, BZ, C-Gun, CCCP, celt, Cicumile, CikaKURE, CraniumWhite, CrazyDiablo, darionis, DeerHunter, Dimitrise93, djile1, Djokkinen, Djota1, DonRumataEstorski, DrMrPr, Dzigy, Džekson, ElGenius, GORDI, gregorxix, HawX, Igritelj, Ilija Cvorovic, IQ116, ivan_8282, jalos, Jaxupa, Jester, Jozo74, kaskadija, kikisp, KizJ, lukac, MadMike, Marko Marković, mat, MB120mm, Medojed, Meklejn, mercedesamg, Metanoja, mexo, Mihajlo, Mika777, Miler88, Milos ZA, Milun24, Moldovan, Motocar, Mrav Obrad, mrm, muaddib, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, nerislav2025, nikolapetkovic, oldtimer, operniki, Orc, peradetlić, Pilence, ping15, Prečanin30, proka89, radza1, RajkoB, raptorsi, redakzver, Remain, Robin, rovac, SamoGledam, scimitar19, Sharpshooter, sickmouse, Sir Budimir, Srky Boy, Tamna_strana_Meseca, tomo2, Tvrtko I, UAV operator, vathra, Viceroy, Vlada78, XBMC, ziggga, zziko, Žukov, 1324, 79693