Tehnike sakrivanja, obmanjivanja, prikrivanja i maskiranja

61

Tehnike sakrivanja, obmanjivanja, prikrivanja i maskiranja

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Maskiranje je sve kada lovis sa lukom i strelom



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 01 Feb 2014
  • Poruke: 1295
  • Gde živiš: Nacionalni park Srbija

Mossy oak camo. U SAD ih ima bukvalno u svakoj radnji i zaista odlično rade posao. Jedino je mali problem što se u tome čovek malo više znoji, zbog sastava materijala. Ali to je ionako pravljeno za mirnovanje u zasedi,tako da nema veze.



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Italijani u Avganistanu

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Promena izgleda siluete kamuflirajući avion kao šator..Nemci u DSR.


offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28416
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Ghost army

dokumentarac iz 2013.god o U.S. 23rd Headquarters Special Troops sa zadatkom obmanjivanja neprijatelja o stvarnom stanju na liniji fronta, kako su to radili i akcije u kojima su učestvovali















offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Napisano: 08 Maj 2014 20:52
VS


Dopuna: 29 Maj 2014 12:11

HV

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Norveški Bell

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Toni ::Обука резервног састава Четврте бригаде Копнене војске

Izvinite ali moram-pogresna upotreba mreze:)

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2008
  • Poruke: 10454

^Viri cev?

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Neznam dali je već bilo maskiranje sistema veze,,


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1272 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 6 sakrivenih i 1217 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, Aleksej, ArmFPGA, AudioTehnica, BB, bojanstros9, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., debeli, drimer, Džekson, ekipo26, Electron, farabut, GeoM, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, Hardenberg, ikan, Ikica977, JOntra, kaskadija, Koser, kutija11, m94j, MGBRBG, MILO-VAN, MountAndBlade, Oscar, Parker, proka89, radza1, raketaš, rodoljub, sasakrajina, sspp, stingD, strn, VanZan, Vasilije Budović, Veless, vladom6, zemljanin, zokilivac, Zorge