Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1119

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2012
  • Poruke: 885
  • Gde živiš: Beograd

hajmo da predvidimo sta ce da izadje 23. oktobra?
ja i dalje mislim da ce biti neki od lovaca...



offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

Кад ће та среда... Срећа те су у току ЕП у кошарци и тенис па дани пролазе брже него иначе. После прасета... хм... неки Рус, Француз само не англосаксонац пун ми их .....



offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Vala bas!Smucili su se i Bogu i narodu!Nek bude i svapski,samo da vise nije anglo-americki!Danas sam gledao na trafici,da kupim jos jednog Avaksa,ali tako je izlomljen da sam se zgrozio!Sto se tice Zeronje,bude li mi bio simpatican planiram da kupim 2 komada:)

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Koliko je lepši P-47D sa buble top kabinom, a oni daju stari. Al bolje išta nego ništa.

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2013
  • Poruke: 0

Što se tiče aerodinamike i preglednosti pilota, bolji je P-47 sa bubble poklopcem kabine.
Ali što se tiče estetike, to je već stvar ukusa.

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

Boga mi "Razorback" lepsi Smile ... za razliku od Mustanga koji je po meni najlepsi avion pored Spitfire-a, D Mustang naravno ..

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Imam jednog ovakvog u kolekciji:

i jednog ovakvog:

Čekam trećeg od AmCom-a Smajli

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2013
  • Poruke: 0

Skyrider ::Boga mi "Razorback" lepsi Smile
I ja bi' reko.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

Razorback je imao nadimak Bird cage, ako se ne varam. Meni lično je lepši buble top, ne zato sto je bio kod nas, jednostavno mi je lepši.

offline
  • Oxygen 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 688

.......................................

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1323 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 7 sakrivenih i 1246 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 33 bren, advokat84, AirSremac, AleksSE, Apok, bb929, bestguarder, bobor, bokicacar, Cigi, cojapop, cuvarkuca, Djota1, Dorcolac, Dovla, DziadekDzidek, esx66, EVIDENTICAR, GH69, Glavonja049, Gogi do, gost321, goxin, HrcAk47, istina, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Jester, komsija1, leopard83, ljuba.b, MaksicZoran, mačković, mercedesamg, milanpb, milanstankovic087, Milometer, milos97, mishkooo, Mićko, momcilob55, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, Nepopravljivi, Nikola9223, Oscar, ozzy, panzerwaffe, Polifon, precan, proka89, raptorsi, repac, Robin, rodoljub, saputnik plavetnila, septembar, Sinduk, Sirius, Sićko, skok, StalniPromatrač, stegonosa, trutcina, Vanderx, Vlada78, ZetaMan, 79693