Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1390

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

После среде још ова љута машина и имаћемо ф серију за респект.



offline
  • Pridružio: 25 Okt 2013
  • Poruke: 0

Па брате Нелзоне, ја се слажем са тобом. Када су нам дали све из Ф серије, било би стварно добро и да је комплетирају са Ф-16.



offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

A F-100c super sabre

offline
  • Pridružio: 26 Maj 2012
  • Poruke: 0

Napisano: 18 Feb 2014 15:18

Stigao F-15, na prvi pogled ok, jos ga nisam otvorio, broj 54. je F-100 Super sabre.

Dopuna: 18 Feb 2014 15:33

Evo da dodam da je fenomenalan model, bez mana, sve veoma cvrsto na svom mestu...

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13027
  • Gde živiš: Srbija

^ Kad i ako budes mogao okaci koju sliku.

offline
  • Pridružio: 06 Avg 2012
  • Poruke: 15

Jos nema slika?!!!!Beograd je malo zakazao.

offline
  • BojanZ 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 18 Apr 2012
  • Poruke: 1

Napisano: 18 Feb 2014 20:47

Model je perfektan. Spremite se za Super Sabre
Ne obazirite se na postolje. Nije njegovo.


Dopuna: 18 Feb 2014 20:48



Dopuna: 18 Feb 2014 20:48



Dopuna: 18 Feb 2014 20:49

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

@Бојан З
Добар ти овај Тандерџет пљунути Ф-15...

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Nisam neki ameroljubac ali je f 15 odlican!Pravi starscream...

offline
  • DedaL! 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Mar 2012
  • Poruke: 4

Horten229 ::Nisam neki ameroljubac ali je f 15 odlican!Pravi starscream...

Tek kada budes pred sobom imao korektnu maketu flankera videces sta je bombonica od aviona ! Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1455 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 6 sakrivenih i 1403 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bojan198527, bojan313, bojank, Chainsaw, CHARLIE JA., Citalac, Djota1, Džekson, EVIDENTICAR, Flanker-G, Frunze, glados, GT, Hitri, JOntra, kasikaz, Konda, kreker, Krusarac, markolopin, Mi lao shu, milenko crazy north, milos.cbr, Mićko, musa, nelezele, nenad81, Orc, Paklenica, Pekman, proka89, raso76, Ray1973, repac, SamoGledam, Siti2, sosko, stagezin, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, tomo2, Vanderx, VJ, Zdenko, zlatkoa987, Zvonkozvonko