|
Poslao: 21 Mar 2014 18:24
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2012
- Poruke: 68
|
Kako je lepo videti upornost i želju da se pomogne drugaru kolekcionaru, svaka čast momci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Mar 2014 20:26
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Tako je Miko, mislim da veće solidarnosti i kolegijalnosti nisam video i doživeo koliko na ovom Blogu Svaka čast MOMCI BEZ IZUZETAKA
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Mar 2014 14:05
|
offline
- A kandic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 06 Avg 2012
- Poruke: 15
|
Ovo je najduza serija lovaca,ako izuzmemo sam pocetak kolekcije.Mogli bi da nas obraduju i sa preostala 2 dvokrilca u brojevima 57 i 58.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Mar 2014 22:39
|
offline
- DjordjeT
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 23 Okt 2012
- Poruke: 0
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
ko nije gledao, preporuka, odličan serijal, ova epizoda, posebno, za ljubitelje sovjetske avijacije,nadam se da će nam "sleteti" Lawoczkin La-7....
|
|
|
|
|
|