|
Poslao: 16 Apr 2014 22:01
|
offline
- A kandic
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 06 Avg 2012
- Poruke: 15
|
Moj primerak ima 4 sajle,bez ostecenja.Svidja mi se malisan,avionce,ko bombonce !!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2014 23:03
|
offline
- vasa.93

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 17 Dec 2007
- Poruke: 555
- Gde živiš: Niš
|
Vojvodjanin ::Jutros sam kupio avioncic i mogu reci da je savrsen, neostecen sa 12 zica. Pakovanje je naravno bilo izguzvano kao i kod ostalih.Kod mene je i avioničić, a i pakovanje u savršenom stanju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Apr 2014 23:18
|
offline
- Wilson
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 10 Sep 2013
- Poruke: 2
|
Definitivno ima 2 verzije u opticaju. Avion sa 4 sajlice i američkom zastavom na postolju u neoštećenom blisteru i sa 12 sajlica i francuskom zastavom na postolju uglavnom u izgužvanom blisteru.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2014 01:15
|
offline
- Pridružio: 19 Jun 2012
- Poruke: 68
|
Kakvom američkom zastavom na postolju, nisam video da je neko objavio takvu sliku.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2014 08:56
|
offline
- Phalcon
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 04 Apr 2012
- Poruke: 6
|
Takođe Nikola. Sada sam išao do kioska, našao 3 makete a od toga 2 sa američkom zastavom i 4 sajlice, i jedna sa francuskom zastavom i 12 sajlica. Naravno kupih Francuza, kutija odlična, model fantastičan, bez ijedne greške - AmCom svaka čast na odrađenom modelu. Eh, da nam je još onog Fokera pa da upotpunimo kolekciju...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2014 10:57
|
offline
- nelson

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 21 Feb 2013
- Poruke: 0
- Gde živiš: Grdelica
|
^^ Наравоученије: Избегавати Американце, нису им све сајле на броју...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Apr 2014 11:43
|
offline
- vojvoda79

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 31 Okt 2013
- Poruke: 0
|
mika vrbas ::Kakvom američkom zastavom na postolju, nisam video da je neko objavio takvu sliku.
ja neznam gde su oni videli taj sa američkom zastavom ??? ja sam birao između 20 komada i prvih 15 je bilo sa francuskom ali sa 4 sajlice pa je izvadio još par sa svih 12 sajlica !!! ali sa američkom zastavom nisam video nijedan neka okači sliku ko je kupio takav !!!
|
|
|
|
|
|