Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

1560

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2012
  • Poruke: 0

Kanta ipo..............



offline
  • Pridružio: 13 Sep 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: srem- vinski

Very Happy Ne znam da li mu je oznaka D-2600 ili sam permutovao brojeve pa je D-6200 Crying or Very sad



offline
  • Pridružio: 31 Okt 2013
  • Poruke: 0

ako stanu na 75 komada ja prodajem pola !!! ako ću da imam polovičnu kolekciju onda ću da imam samo ono šta mi se sviđa ostalo ide na kupujem-prodajem Smile

offline
  • Pridružio: 15 Apr 2013
  • Poruke: 147

Po mojoj logici, ne mogu zaustaviti kolekciju na 75-tom broju, nego na broju 72 ili 78.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Definitivno je D-2600.



Kasnije, tokom rata, uloga ličnog Hitlerovog transporta dodeljena je savremenijem Focke-Wulf Fw 200 Condor, ali uz ratnu varijantu oznake 26+00.

offline
  • Pridružio: 13 Sep 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: srem- vinski

@Skywhaler
Very Happy A ovo je čuveni let iznad , čini mi se , Nirnberga Very Happy

offline
  • nelson  Male
  • Novi MyCity građanin
  • sasa
  • strucni saradnik
  • Pridružio: 21 Feb 2013
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Grdelica

И рече брка :"Момци кратка пауза па идемо још један круг."

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Da, da, Nirnberg.

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Phalcon ::Ma, ne mogu da prežalim Voj.mašine, dužni su nam, bezmalo, dve trećine kolekcije, a sad treba i za Borbene da nas uskrate - jbga, frustracija braćo, frustracija.... Mr. Green

Eeee kad sam ja još pisao da ne preskačete.

offline
  • Miodrag
  • TT tehničar
  • Pridružio: 10 Jun 2014
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Beograd

BRAĆO, NEDAM MOJE AVIONE, ne preskačem nijedan model ma koliko bio ružan (kao ona "osica"). Twisted Evil Koliko budu aviona izdali kupujem sve. Upravo sam okrečio sobu i prilikom dislociranja sam ih pazio kao da su najskuplje kineske vaze. Kada sam neraspoložen samo stanem ispred njih i zaboravim na sve makar na trenutak. Smajli
meinkampf ::Nadam se da ostaje onaj moj poziv kod mene na vikendicu za vui,vui,kozlića ili pak beee,beee?Pozdrav svima!
Što se mene tiče ja sam za, i slažem se da to bude na proleće. Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1520 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 6 sakrivenih i 1447 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Ailton, Bane san, Banovo Brdo, blatruc82, bojan_t, Boris BM, bunker, C-Gun, cakija, Chainsaw, Cirkon, crazydkure, Dekanovic, dekiau, Dr.Strangelove, eagle.rs, Electron, esko_hz, gorval, GUARIN, iceburn, ivan979, janezek67, Jeremiah, jodzula, K-1A, Laluvr, LUDI, Marko Marković, markolopin, Mcdado, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, milenko crazy north, Mitch22, Mitogna, mocnijogurt, Moldovan, nebidrag, nelezele, Niki2024, novapot, Pantaaa, panzerwaffe, Podljub, Pururin, Pv123, Radio operater, raptorsi, Sevatar, Sirius, Smiljkovich, starlights, synergia, Tribal, v82, vathra, Vlada78, vladaa012, vojnik švejk, vuksa72, Zmajac, zokizemun, zziko