Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

46

Borbeni avioni kolekcija (časopis i model)

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2012
  • Poruke: 51

Napisano: 23 Mar 2012 18:08

ja kad naručim na spektru ja plaćam 120 din postnet + cena makete +150 preuzimanje

Dopuna: 23 Mar 2012 18:10

KO ima spitfire na prodaju 2 proj a može i prvi dajem 300 din na ruke preko post neta ali treba mi ičasopis i makete da imam prvi id drugi i sve brojeve



offline
  • Pridružio: 23 Mar 2012
  • Poruke: 3

Da li postoji mogucnost da casopis bude jeftiniji od 399 din????



offline
  • Pridružio: 14 Mar 2012
  • Poruke: 3

Jovan R ::Da li postoji mogucnost da casopis bude jeftiniji od 399 din???? tesko da ce biti jeftinije,ja bi volio da bude jeftiniji

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2012
  • Poruke: 3

A sta bi bilo sa cenom u slucaju da evro oslabi????

offline
  • janbo 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Dec 2011
  • Poruke: 9

Jovan R ::A sta bi bilo sa cenom u slucaju da evro oslabi????

Gde ti živiš, čoveče? Pa koje cene su ovde pale i kad evro oslabi? GUZ - Glavom U Zid

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2012
  • Poruke: 3

Znam ali avioni se uvoze to znaci da ako padne evro trebalo bi da padne i njihova uvozna cena.

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2012
  • Poruke: 58

Treci je mustang cetvrti nznm koji. Al moram da kupim peti .jel to bae harrier

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2012
  • Poruke: 51

Napisano: 24 Mar 2012 12:16

UPAO SAM NA NJIHOV SAJT U ENGLESKOJ EVO NEKIH MODELA
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Dopuna: 24 Mar 2012 12:17

KO OVDE IMA PROFIL NA FB

offline
  • Pridružio: 23 Mar 2012
  • Poruke: 32

Napisano: 24 Mar 2012 13:55

avioni bi trebalo da izlaze onim redom kao i nalepnice za njih,datumi izlaska mustang 28.3,foke wulf 11.4,herier 25.4,msersmit 9.5,hoker uragan23.5,foker 6.6,wajldket 20.6,junkers 4.7,gruman helket 18.7,albatros 1.8.datumi izlaska su tacni,mozda nece biti ovakav redosled

Dopuna: 24 Mar 2012 14:03

Znaci dva puta mesecno svake druge srede.

Dopuna: 24 Mar 2012 14:13

Opet ovde nema nikog.

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2012
  • Poruke: 482
  • Gde živiš: Novi Beograd

sta mislite ,hoce li produziti kolekciju posle ovog 12-og u avgustu ? ja bih voleo da produze Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2568 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 7 sakrivenih i 2481 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alex71, bavar357, Boris90, Borski1977, Bubimir, coaa, crazydkure, croato, Dixtrix, Djota1, djuradj, dok80, dolinalima, DonRumataEstorski, Dorcolac, DragoslavS, dushan, Džekson, feanor, GaleDJ, Georgius, Glavonja049, goran.vvv, Helket, igorkozar83, Jeremiah, Jeremija98, kalens021, kaput21, kori, kybonacci, ljubo70, LostInSpaceandTime, markolopin, mat, Mihailo Gazdić, miki kv, Milan A. Nikolic, Milometer, miodrag, mir, Moldovan, Mrav Obrad, Nele79, nikoladim, Nikoletina Bursac, Oscar, Petar25, pfc74, ping15, pisac12, porticco, Qvazimodo, Radoslava, read-only, repac, ruma, sap, sarma, sasa87, shiro, Stevan Visoki, stevo svinja, tanakadzo, TangoSix, taomaster, Tila Painen, tomo2, Tribal, vathra, veljko82, yrraf, YugoSlav, Zastava, zeka013, Zoran1959, zvomar, 79693