"Crvena Linija" - međuratni forumski letak

"Crvena Linija" - međuratni forumski letak

offline
  • sch 
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Jun 2013
  • Poruke: 30

Како је данас тачно десет година посећивања МЦМ форума у својству члана, отварам свечано своју прву и последњу тему. Искључиво ради постављања илустрованих осврта на актуелна војно-политичка дешавања, углавном на истоку, али и шире... до 10 година уназад, максимално (можда понеки изузетак, ако догађај завреди поређење са давнијом историјом).

Текста без слика неће бити са моје стране, али је сасвим могуће да буде текста уз слику. Првобитно ми је намера била да овим радовима учествујем на теми о Украјини, али пошто је она узаврела колико и бојиште којим се бави, лако може да вас пронађе залутали метак. Зато сам се скрасио овде, на дну дна целог форума, ниже може само ако буде закључана или обрисана, али ћу се трудити да се то не деси (барем не мојом кривицом) и овде не могу да будем оф топик, докле год постављам то што сам најавио.

Да не дужим превише, са срећом ми било и погледајте бар првих 10 (заправо 12, јер су бр. 1 и 2 завршили овде, као специјали поводом Дана Победе) издања која будем урадио, пре него што евентуално одустанете од праћења. Ако неки од радова заслужи да ипак уђе на "ону" тему, нека се супер/модерација осети слободном да га цитира тамо... једног дана... можда.

П.С. Због природе самих тема и публике којој су оне занимљиве, ово постављам само на МЦМ тако да је ексклузива форума; трудићу се да темпо буде колико-толико пристојан јер имам брдо других обавеза, али ми се ово "кува" већ годину дана

Хвала



Наздрављам почетку, овом специјалном вотком, пригодан поклон "партнерима" са Запада, "милосрдним анђелима"... споља



offline
  • sch 
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Jun 2013
  • Poruke: 30



offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1485
  • Gde živiš: Zajecar

Da li imamo dozvolu da delimo tvoje radove?

offline
  • sch 
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Jun 2013
  • Poruke: 30

aleksmajstor ::Da li imamo dozvolu da delimo tvoje radove?
ма да - наравно, извини што нисам уопште регистровао да си ме питао, СВО ово време Smile
касним ове године, јер сам хтео да некако повежем Дан Победе са Даном МЦМ-а (13. мај)

offline
  • sch 
  • Građanin
  • Pridružio: 07 Jun 2013
  • Poruke: 30



Иносказаний от меня не ждите!
Я вижу в них лишь разновидность лжи.
Что думаешь о людях и событьях,
С предельной откровенностью скажи.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1154 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 9 sakrivenih i 1077 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksej, Ares89, bojcistv, BOXRR, braca57, Burovnyak, C-Gun, Dekanovic, Deki Duga Devetka, deks, delboy, dendrit86, djboj, dolinalima, drimer, dunavzed, DuškoMraz, esko_hz, Fabius, Feller, g_g, Hans Gajger, howyesno, Kajzer Soze, Kaplar2, Kenanjoz, Koplje, krkalon, Kvaka22, Leteća Krofna, luka1978, MagicniHerpes, Makarid, mat, miki kv, MIKULENCE, milan.tatanac1, Milos ZA, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nepopravljivi, nuke92, OKT, Otto Grunf, Parker, peradetlić, PlayerOne, Podgoritza, precan, probisic, repac, RJ, Seeker, ssekir75, stalja, stegonosa, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., Tribal, vaci, vathra, Velibor Radoja, yip314, yTBPKPgoqsmdOBQY, zemljanin, zlaya011