|
Poslao: 01 Okt 2017 18:19
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
Mercury ::Da, moze kao sto je ETA. Ali je to onda drugacije od neke vojske koja ce da ima jedinice i da drzi neke teritorije.
Inace, mislim da bi Kataloncima odgovaralo sve samo ne neka teroristicka grupa i pokolji civila.
Al ne deluju mi ni kao da su moodonje da se vojno organizuju , pokupe oruzje od policije i sprovode nezavnisnost.
A kakve veze imaju ”Katalonci” sa bilo cim? Onaj ko drzi organizaciju radi sto mu je na volju ili nevolju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 18:20
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
Stvarno, kakve veze imaju Katalonci. To sve komitet 300 organizovao i izasao danas na ulice
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 18:23
|
offline
- kljift
- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Okt 2009
- Poruke: 7399
|
Mercury ::Stvarno, kakve veze imaju Katalonci. To sve komitet 300 organizovao i izasao danas na ulice
Vise bi ih izaslo na Aca Lukasa.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 20:44
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2011
- Poruke: 3148
|
kljift ::Posle ovoga ko iz malog prsta moze da se formira OVK - Oslobodilacka vojska Katalonije.
Kakve su šanse da pravimo biznis? U doba SFRJ smo znali da iskoristimo priliku kad nekom treba oružje a veliki mu ne daju.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 20:48
|
offline
- Pridružio: 28 Dec 2012
- Poruke: 2551
|
Španija može mirno da spava.
PUPS Aleksandrovac.@pups_ac
Podrška Kraljevini Španiji suverenoj zemlji koja mora na zakoniti način da spreči otcepljenje Katalonije.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 21:16
|
offline
- djox

- djox
- Pridružio: 23 Nov 2010
- Poruke: 113845
|
Austrian ban on full-face veil in public places comes into force
Citat:Legislation banning full-face Muslim veils in public spaces has gone into effect in Austria.
The government says the law, which says faces must be visible from the hairline to the chin, is about protecting Austrian values.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 21:27
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39655
|
Sarajlije se okupile na Trgu Barcelone u znak podrške Kataloncima
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 22:08
|
offline
- voja64

- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 10 Okt 2012
- Poruke: 26254
|
Katalonski vatrogasci su na strani naroda..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ko se ono zapitao ima li izgleda za formiranje OVK?
Eto ko oslobađa Katalonce....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Okt 2017 22:13
|
offline
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 39655
|
danijell ::Tako će oni i kada RS raspiše referendum.
Ima jedan ovakav komentar u "komentarima" na FB-u.
|
|
|
|
|
|