District 9 vs. Avatar

2

District 9 vs. Avatar

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

meni se u celini ne svidja nijedan Sad neki delovi u oba mi mogu proći,ali generalno ne...ukusi su različiti



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12668

FOX ::District 9 ima daleko bolju pricu nego Avatar (Pokahontas), mnogo je bolji

Ma oba imaju tanku pricu barem meni. I oba imaju istu tematiku ljudi tj. kapitalisti su ZLI Mr. Green



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1137 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 1121 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alberto, goran.vvv, havoc995, Jester, Jovan.D, Kriglord, novator, pisac12, proka89, shiro, ShtagodShtagod, TRZH92, vidra1, vjetar, Zastava