Istina je ...

393

Istina je ...

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

...ja nekako ne mogu da se natjeram na sređivanje auta,
...prospem flašu vode na šajbnu,
...na ovim "novijim" kolima sve je i zaguljeno,
...i sijalica na faru traži majstora,
...i odma ljusne neka prljava kiša ili prašina,
...i ulje i voda se više ne provjeravaju,
...malo se dolije, malo zamijeni
...na osnovu instrument table i odokativno,
...jedino retrovizore oližem,
...spasavau,
...stavio sam i nove papučice na nožne komande,
...kočnice su suve i pakne debele,
...i kaiš se dobro drži.



offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

kljift ::...ja nekako ne mogu da se natjeram na sređivanje auta,
...prospem flašu vode na šajbnu


...јел то беше аскона?
...дизел?



offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Klift vestina ginekologa i mnogo stprljenja Wink

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

... da jedva čekam podne;
... da navijam da dobijemo Dinamo;
... da dugovi moraju biti naplaćeni!

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

Sale ::... da jedva čekam podne;
... da navijam da dobijemo Dinamo;
... da dugovi moraju biti naplaćeni!


...јбг Сале
...Бате Борисов Very Happy

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

...zato ce braca bratski sa Skenderbegom Wink Neka bude kao u onom vicu, 2:0 za nas...

...nego nije vise ni muski frizerski salon mesto za muske
...nego za propederisane klince
...namesti mi ovo da mi ovako pada, a ovde ovako da stoji, a ovo mi ne drzi gel nego mi pada siska preko ociju...
...o jebem ti zeno majku GUZ - Glavom U Zid Mrs !

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

... zato se ja držim brice koji šiša za 250 dindži, tamo nema ovih "novokomponovanih"

offline
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7399

Georgius ::kljift ::...ja nekako ne mogu da se natjeram na sređivanje auta,
...prospem flašu vode na šajbnu


...јел то беше аскона?
...дизел?


...ne, nego polo benzinče.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

...
...

...

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Luka radis, gradis Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 930 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 1 sakriven i 911 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: avijacija, cemix, Diplomac, dj.ape, Djordje29, Helket, istina, J - 6, LjubisaR, MB120mm, pirke96, Ravac, shiro, Sićko, spalev, Srna, stalja, Tandrkalo