"Kolekcija vojnih masina"

297

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • Pridružio: 18 Sep 2013
  • Poruke: 16

Hvala još jednom! Wink Vidim u off-u da si i 34 uradio? Ista boja? Da li si modifikovao i na njemu nešto? Ja se spremam da ga uzmem u obradu ali još nema sva rešenja ... radim na tome! Wink



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2013
  • Poruke: 0

T-34/85 sam samo prefarbao sa istom bojom kao i KV-2. Iz istog su perioda oba tenka tako da im je ta boja prava i istorijski tačna. E sad, ništa drugo mu nisam radio... Možda mu odradim neki weathering, al' za sad ništa... verovatno i ja čekam neku ideju Idea



offline
  • Jak3 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 02 Okt 2013
  • Poruke: 0

Napisano: 12 Apr 2014 22:53

Поздрав браћо! Сутра га завршавам, а за скидање куполе прво ћу да попијем.


Dopuna: 12 Apr 2014 23:03

Испао је светлији на слици. Нашао сам овај снимак:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2013
  • Poruke: 0

^ Što se tiče ruskog KV 2 sa nemačkom kupolom, mogli su i Rusi da ga otmu od Nemaca '43, kao što su ga Nemci oteli od Rusa '41. I onda dobijemo ruski KV 2 sa kupolom za komandira.

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

A jesu li neke prevelike razlike u kupoli?Moze li se on samo prefarbati i ko ce znati da li je u pitanju nemacka modifikacija ruskog tenka ili original ruski?

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2013
  • Poruke: 0

Jak3 ::Napisano: 12 Apr 2014 22:53

Испао је светлији на слици. Нашао сам овај снимак:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Na tom snimku nije autentičan tenk već neka pizdarija, hibrid sa trupom od IS-a i kupolom od KV-2.

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2013
  • Poruke: 0

Horten229 ::A jesu li neke prevelike razlike u kupoli?Moze li se on samo prefarbati i ko ce znati da li je u pitanju nemacka modifikacija ruskog tenka ili original ruski?
ruski:

nemački.

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Hvala Alimpije!Znaci razlike su minimalne,farbanje bi trebalo da predstavlja najtezi problem!

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2013
  • Poruke: 0

Crusader II

Britanska rondela na tenku me podsetila da je umesto bele trake na PzKpfw 38 verovatno trebala da bude zastava nacističke Nemačke zbog indentifikacije iz vazduha

offline
  • Pridružio: 12 Mar 2013
  • Poruke: 92

Naredni broj ce biti isto manjih dimenzija,pa se sada dvoumim da li da uzmem ovu nemacku verziju cehoslovackog tenka ili engleza.Nekako mi je ovaj PzKpfw 38 primamljiv a mislim da je istih dimenzija kao krstas!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3102 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 12 sakrivenih i 3023 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ALEXV, ArchaBasha, Atomski čoban, Bobanzd, brufen, bukefal, Cigi, cikadeda, Colt D, d.arsenal321, darkojbn, dearg, Deki Duga Devetka, deki1001, deLacy, Djota1, DonRumataEstorski, dragoljub11987, drimer, Džekson, Ezbuck, g_g, glados, goran.vvv, Grebostrek, Haris, hyla, iceburn, IQ116, ivan1973, Ivica1102, Jeremiah, komenski, leopard83, MaschinenPistole, mačković, miki kv, MILO-VAN, narandzasti, Orc, pablojepao, Parker, pein, Permaldar, Podljub, radza1, raso76, redstar011, repac, Rogan33, ruma, S2M, sap, Smiljkovich, stingD, Str2022, Tafocus, theNedjeljko, TRZH92, vaci, Velizar Laro, Weah88, WELJKO, xAlex2, zeka013, Zrcalo