"Kolekcija vojnih masina"

98

"Kolekcija vojnih masina"

Koja cena bi bila najprihvatljivija za ovu kolekciju

  • 100-200 din
    16% [10]
  • 200-300 din
    59% [36]
  • 300-400 din
    19% [12]
  • 400-500 din
    4% [3]
  • Ukupno glasova : 61
offline
  • Pridružio: 11 Apr 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Novi Sad

Pa recimo da je gotova, samo još nekoliko detalja treba da odradim:









offline
  • Pridružio: 05 Avg 2009
  • Poruke: 67

Svaka cast Ian, savrseno izgleda!



offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

St. Ian ::Pa recimo da je gotova, samo još nekoliko detalja treba da odradim:







[img]http://www.mycity-military.com/imgs2/178609_46741435_CAM00131.jp
g[/img]

Reci mi molim te kakve su mu to plocice od napred. Jel to postojalo na tim vozilima, ili je slobodna umetnicka kreacija. Lepo izgleda odlicna vinjetica.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Miko, koliko vidim to je mrežica na prednjem delu vozila. Da ne govorim umesto Iana, ali mislim da je tu da bi se u nju umetnule grane sa lišćem, žbunovi itd. zbog što boljeg maskiranja (kamuflaže) na bojnom polju. Bar mislim da je tako... Najbolje da Ian napiše nešto o tome. Smile

offline
  • Pridružio: 19 Jun 2012
  • Poruke: 68

Phalcon ::Miko, koliko vidim to je mrežica na prednjem delu vozila. Da ne govorim umesto Iana, ali mislim da je tu da bi se u nju umetnule grane sa lišćem, žbunovi itd. zbog što boljeg maskiranja (kamuflaže) na bojnom polju. Bar mislim da je tako... Najbolje da Ian napiše nešto o tome. Smile

U pravu si i ja sam to skontao ali malo kasno kad sam vec poslao poruku, kanda pocela krecana.

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Ma opušteno, ne uzbuđuj se, nebitno...

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2012
  • Poruke: 22

Napisano: 14 Dec 2012 19:27

evo i ja doso na forum da vidim sta ima

Dopuna: 14 Dec 2012 19:31

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
evo moje pume

offline
  • Pridružio: 11 Apr 2012
  • Poruke: 0
  • Gde živiš: Novi Sad

Phalc je sve lepo objasnio u mom odsustvu Smile Kamuflažna mreža je u pitanju, nisam svuda zadenuo granje i lišće pošto sam išao na "istrošen" izgled (ne volim kad mi modeli izgledaju kao da su tek izašli iz fabrike), a Puma se koristila i za izvidnicu pa otud ideja.

offline
  • Pridružio: 14 Dec 2012
  • Poruke: 22

Napisano: 14 Dec 2012 19:53



















Dopuna: 14 Dec 2012 19:54

eto tako sam je ja uradio

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2012
  • Poruke: 6

Ma ljudi, šta reći, SVE BOLJE OD BOLJEG. Hvala bogu pa našim forumašima ne nedostaju ideje za diorame. Svaka čast Ian i Zeko - ko sad ne bi kupio Pumu... Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1414 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 1338 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alberto, AleksSE, aleph_one, awathorn, bankulen, Barista, bbrasnjo3, bigvlada, Bo96, Bombona, boromir, BOXRR, Cirkon, Daba75, darionis, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, Dimitrise93, Dioniss, djonsule, Dovla 1980, drimer, Duce, Dusko_Dugousko, dzada, Džekson, fireball021, Georgius, goran.vvv, Hans Gajger, ibssa, ikan, ILGromovnik, Insan, jodzula, Kajzer Soze, kalens021, Koser, Krusarac, lafa008, LostInSpaceandTime, Makarid, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, monomah, Mr. Majevica, MrNo, nikolapetkovic, Novakomp, oldtimer, Oscar, pajkan, Piani Jazzer, Piicoki, proka89, Remain, Sale0501, shadower78, Shinobi, Smor, tritonus, Valter071, vathra, vidra boy, vjetar, Vlada78, xoxxvelja, zivojin32, 787