Lude slike - svet oko nas

367

Lude slike - svet oko nas

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2010
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: Slovenija, Krško

danijell ::

Kako izgleda "fotokopija objave sa FB"?

Znam kako se pravi screenshot, ali oko fotokopije mi nije jasno.



offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Verovatno im je screenshot - fotokopija Laughing



offline
  • ja nesum radijo, ja sam neki veliki dr.mr.
  • Pridružio: 29 Jul 2014
  • Poruke: 4541

vandrej ::danijell ::

Kako izgleda "fotokopija objave sa FB"?

Znam kako se pravi screenshot, ali oko fotokopije mi nije jasno.





Ovako

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2862

Kopiraš link fotografije sa FB ovdje
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ako sam dobro shvatio šta pitaš...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Very Happy

offline
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 1201
  • Gde živiš: Niš

^
Zdravlje na prvom mestu Very Happy .

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^Nastavak iz Kine Very Happy


Citat:In pics: Creative ways people came up with to protect themselves from coronavirus in China.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Zajebancija na temu Koronavirus


offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

... nije slika, ali...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 957 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 2 sakrivenih i 871 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, Alexandar-1973, ArchaBasha, ArmFPGA, Arsenije, Asparagus, blatruc82, bobomicek, Borkanović, branko7, C-Gun, Chainsaw, Ciri1994, comi991, dankisha, dejan.7951, Demi87, Djokislav, dmitarche, doragan, dragoljub11987, drimer, Duce, Electron, ElGenius, FGR, Glavonja049, goran.vvv, Goran_, GveX, InzenjerBL, IpMan, J - 6, Jablan, jodzula, JohnDoe, K-1A, KimiMR, Kobrim, Krusarac, Kvaka22, Linda, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mercedesamg, milanpb, milanstankovic087, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, mocnijogurt, nemkea71, nenad81, Nikolajevic, nixos, Nomica, ObelixSRB, OgnjenMitric, Orc, Paklenica, Papadubi, Parker, Piani Jazzer, PlayerOne, Posmatrac77OKB, Ray1973, SDsd, Sir Budimir, Sirius, Siti2, sombrero, Tafocus, tubular, Tvrtko I, Veless, Vrač, Woya, x011, ZlatniRez, Zmaj Tolak, Zmajac, 79693, 800077