Miroslav Lazanski

26

Miroslav Lazanski

offline
  • boyce 
  • Super građanin
  • Pridružio: 05 Nov 2007
  • Poruke: 1056



offline
  • Pridružio: 29 Jul 2015
  • Poruke: 162

Intervjuisao Miloradovića, neki detalji:
29-ke neće dobiti žuk radar već će postojeći biti modernizovan.
84-ci će motor biti doveden na 840 ks, sa sadašnjih 780.
Razvija se era za 84-ku i light verzija za bvp i lazar.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 29 Maj 2009
  • Poruke: 1089
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5590
  • Gde živiš: Novi Sad

Lazanski novi ambasador Srbije u Rusiji.....

Sada je valjda svima jasno zasto je promenio plocu i slizao se sa SNS-om

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

To se zove uspešno uvlačenje.

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Realno, Lazanskom je svaka funkcija preko predsednika žirija za izbor Mis previše, a oni mu još dali vrlo bitno mesto za koje nema nikakve kvalifikacije...

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1546

Samo Bog zna kako i zašto je imao ovako uspešnu karijeru.

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Pa pazite, on se vojnom tematikom bavio još od kraja 70-tih, započeo karijeru u START-u, jeftinoj varijanti Plejboja kojeg su u Titovoj Jugoslaviji za sitne pare čitale široke narodne mase željne prvenstveno golih ženskih tela. Usput kad završe onanisanje, umesto cigare u tišini svoje prazne sobe pročitaju neke aktuelnosti poput rata na Foklandima, uništenja Iračkog reaktora itd....Tekstove je prevodio iz eminentnih časopisa sa zapada i svemu tome na njemu svojstven način dodavao dozu ekskluzive.
To mu je dalo vetar u leđa i postao je zapažen i cenjen- ubrzo nakon toga redakcija mu je omogućila da uživo sve to vidi te mu je sve to diglo još veći rejting.
Karijera u START.u preporučila ga je za člana žirija izbora za Miss jer se valjda osim u iračko-iranski sukob razumeo u sise, dupeta i kupaće kostime.
Sve u svemu, kakvih smo sve ambasadora imali, on ima čim da se pohvali - kad možemo da imamo jednog nepismenog Jutku za predsednika opštine koji slovi za ženskaroša, Lazanski je onda akademik Wink

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3412
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Nije Start uopšte bio posebno jeftin, nije Lazanski pisao ni onda samo za Start. Danas, Politika ekspres, prilozi za TV ZG.
Ne branim ga samo primećujem.

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

vathra ::Realno, Lazanskom je svaka funkcija preko predsednika žirija za izbor Mis previše, a oni mu još dali vrlo bitno mesto za koje nema nikakve kvalifikacije...
Meni se cini da niko u Vladi Srbije nema neke vrednosti koje bi ih kvalifikovale za funkcije koje obavljaju. Imamo lazne doktore nauka, prevarante, manipulatore i lazove. Lazanski je postao samo kamencic mozaika nenarodne, nekvalifikovane , nedostojne i nekompetentne Vlade Srbije!
Ono sto ja ocekujem od njega je da ipak nece biti u prvim redovima rasrbljivaca Srbije, ili mu je to mozda zadatak na ruskom frontu?...videcemo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1146 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 8 sakrivenih i 1046 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, aramis s, ArchaBasha, BaneM75, Belac91, black venom, branko87, Chainsaw, Cicumile, Coabelgrade, Crazzer, DaliborVukadinovic, darkojbn, dejan1972, dejanlule72, djile1, djonsule, Dogma21, DonRumataEstorski, dskrlec33, dulleo, Duschi, esko_hz, Gall, Georgius, glada, goran.vvv, Helket, iceburn, ivan1973, jalos, JOntra, Kajzer Soze, kikisp, kolateralnasteta, Kozara1, Kozi-RS, kunktator, Kvaka22, kybonacci, lukac, m0nstrum_, mainstream, Man1ac021, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mickey12345, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, morava_01, nixos, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Piani Jazzer, Pilence, ping15, pobeda, Prle90, probisic, promajauglavi, samo_citam, SamoGledam, sap, saputnik plavetnila, sasics, scimitar19, Shinobi, Sin Boskic, Slingshot, Srki98, ssekir75, stalja, StalniPromatrač, Tanjagre, TheDictator, theNedjeljko, Tvrtko I, vidra boy, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, zlaya011