Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

1346

Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

Како који, Докторе? Па и сам видиш да у Немањиној стално седе неки стручњаци Evil or Very Mad



offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

pa i od tih stručnjaka u Nemanjinoj neophodno je samo dvoje, portir i čistačica



offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Hm a da mi uzmemo nesto kod Kineza? Red bi bio kupuju Sartid, hoce da grade luku a mozda ce da bude jos nesto od njihovih direktnih investicija (kredite ne racunam).

Nego kako se ljudi kaze ljubitelj Kine?

offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 739

Da, potencijala ima, ali nemoj zaboraviti da je trenutna vrhuška posvećena "šarenim lažama" i spinovanju sa ciljem "otvaranja novih nada" za ovaj jadni narod, tako da sam izraziti skeptik po tom pitanju.

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

mean_machine ::...

Nego kako se ljudi kaze ljubitelj Kine?
Требало би да је синофил...

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2012
  • Poruke: 2320

mean_machine ::
Nego kako se ljudi kaze ljubitelj Kine?

Trebalo bi sinofil Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

^ Сад лепо да администрација уведе у време постовања и секундару... Mr. Green

offline
  • 13892 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 15 Jun 2009
  • Poruke: 1548

doktor1964 ::A koji stručnjak im je to rekao pošto imamo cela 2 lovačka aviona?

Strucnjak poznat pod nadimkom Keramicar.

offline
  • Pridružio: 22 Maj 2014
  • Poruke: 164

Čisto da pomenem verovatno još jednu "mošu" Vučića.
Rekao je uživo na predstavljanju 2 nova Mi-17 da ćemo sledeće godine morati nabaviti Mig-29M2.
Ministar odbrane je pisao Šojgu-u i ovaj mu je nešto predložio što bi nama odgovaralo.
Kaže da Mig-29M2 bez opreme košta 45 miliona evra, a sa opremom 65 miliona, "pa vi vidite koliko koštaju 2,3 ili 4 takva aviona", ali da Srbija može prvi put da razmišlja o nabavci lovačkih aviona jer će rast biti navodnih 3.5-4% za 2017. godinu. Resursi na devetkama ističu 2018 i 2019, a moraće da remontuju postojeće.

Uglavnom, standardna priča, samo što je sada rekao da to "moramo" uraditi i nije hteo da priča unapred.

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

^
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 782 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 0 sakrivenih i 710 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bankulen, Banovo Brdo, batana, bojan313, bojank, Borkanović, boromir, brundo65, burevesnik, cenejac111, Centauro, Cirkon, DavidA, dekiz, Djokislav, djonsule, DJUNTA, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, IvanMiletic, Jomini, kljift, komenski, koom0001, Lazur_01, Linda, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Mane88, marko.markovic, Marko88, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mgolub, miljannis, Milun24, mino bosanac, Mitogna, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, pein, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Simonsen23, Sin Boskic, Sir Budimir, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Vanderx, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2